Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy tanuljak meg normálisan,...

Hogy tanuljak meg normálisan, szépen, ügyesen táncolni?

Figyelt kérdés

Már kezdett tökéletes lenni az életem, erre na bumm, 2en azt mondták béna vagyok, pedig még csak most kezdtük. :S Most megint sz.rnak érzem magam, már 3 órája ezen töprengek.


úgyhogy tippeket várok...


2011. nov. 11. 22:57
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja, és ilyen párostáncra gondolok, mint pl angol keringő, stb...
2011. nov. 11. 22:58
 2/4 anonim válasza:

hát én nem szeretek táncolni, de ha a helyedben lennék, akkor megkérnék egy megbízható barátot hogy gyakoroljon velem. vagy keríts a baráton kívül még egy párost, és akkor kölcsönösen fel tudtok figyelni egymás gyengeségeire, és így korrigálnia hibákat.

amugy meg sz@rd le hányan mondják hogy béna vagy. én csak ritkán adok mások véleményére. ha te ugy érzed hogy jó vagy valamiben, akkor más nem számít.

2011. nov. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

ooo, egyre, most már 3an mondták hogy béna vagyok. (igaz nagy nehezen mondta ki), és állítólag nagyon megváltoztam, meg mindenen kiakadok. Ami annyit tesz kb, hogy egy baromállat lettem. (ezt a legjobb fiúbarátom mondta) :(

mostmár depressziós vagyok és mióta beszéltem vele, azóta sírok. Ja, és eddig úgy volt, hogy ő lesz a párom majd a bemutatón, de mostmár nem biztos benne, hogy velem akar táncolni (mert béna vagyok és mert "megváltoztam"), de nem tudja mert nem akar cserbenhagyni-.-

2011. nov. 12. 00:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha még foglalkoztat a tánctanulás gondolata: én társastánc tanfolyamot (pl. 10 órásat) javaslok, vagy ha a néptánc felé is kacsingatsz, akkor jó táncházakat, ill. a nagy néptáncegyüttesek alatt működő kezdő felnőtt csoportokat tudom ajánlani. :)
2013. nov. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!