Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan győződhetnék meg róla,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győződhetnék meg róla, hogy tetszem-e az unokahúgomnak? És ha igen, akkor hogyan beszéljem le erről?

Figyelt kérdés
Számomra abszolút elfogadhatatlan dolog, hogy családtaggal kezdjek. Azonban úgy érzem, hogy az unokahúgom mintha többet szeretne tőlem, mint kellene. Rákérdeznék, de nem tudom, hogy hogyan fogjak hozzá. Szeretném ezt a kérdést rövidre zárni és ha tényleg érez valamit az irányomba, akkor ezt leülni és átbeszélni vele. Ti mit tennétek??? Hogyan fognátok hozzá?
2010. jún. 29. 00:19
 1/10 anonim ***** válasza:
74%

bazzeg, betépve azt olvastam h h győzödhetsz meg róla h beteszed e a húgodnak... :D:D


am tapizd le azt ha hagyja akkor kefélni akar.

2010. jún. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
35%
2010. jún. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Már le is irtad a választ,nincs más teendőd,ülj le vele és beszéld meg a dolgot,ha ugy van!
2010. jún. 29. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%

Ezen a képen mindig szakadok XD

Amúgy szerintem egyszerű: oldd meg hogy kettesben legyetek és smárold le. Ha hagyja bejössz neki, ha nem meg nem. De ha nem akarsz ilyen drasztikus lenni akkor csak tedd fel a kérdést: "Ha nem lennénk rokonok járnál velem?" ...a többi a választól függ...

2010. jún. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! A lesmárolás megoldás lenne ha én is akarnám a dolgot... Az pedig, hogy leüljek vele beszélni erről, szerintem úgy sem fogja elmondani az igazat. Engem pedig valami zavar vele kapcsolatban és nem tudom elhessegetni a gondolatot, hogy nem csak a rokont látja bennem.

Akinek van még ötlete azt szivesen venném!!!

2010. jún. 29. 00:27
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem kell rákérdezni, elég egy általános célzás, hogy milyen boldog vagy a feleségeddel/barátnőddel, vagy biztasd, hogy ismerkedjen egy korban hozzáillő fiúval.
2010. jún. 29. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
9%

Dugd meg tisztességessen aztán mondd neki, hogy: csúnya, rossz kutya! Nem szabad!


Babi néni

76/L

2010. jún. 29. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle, hogy van-e valaki aki tetszik neki ... ha kiböki, hogy te vagy az, akkor elmondod neki, hogy ezt nem fogod viszonozni egy percig sem, számodra ez nem elfogadható. Meg fogja érteni vszeg.
2010. jún. 29. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Mesélj el egy sztorit mintha ez egyik haverod járt volna így és hogy tőled kért tanácsot és hogy te ezen ki voltál akadva hogy képes valakiben ilyen megfordulni hogy rokonnal összejönni. Hátha ebből rájön hogy semmi esélye nálad.
2010. jún. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
50%
Hát szerintem az én unoka húgom is érez valamit irántam de én eddig viccnek fogtam fel.Hát nem tudom mit csinálnák vele ha elém állna hogy akar valamit lehet csak kinevetném. Msn-en szokott vele fárasztani hogy szeret megbecézget szerelmemnek meg hercegemnek hív. de majd hétvégén meg kérdezem hogy komolyan gondolja e ezeket a dolgokat.
2010. jún. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!