Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Új suli, új emberek, hogy...

Új suli, új emberek, hogy csináljam, hogy szeressenek?

Figyelt kérdés

Szeretném ha mindenki szeretne,tudom,hogy ez lehetetlen,mert nem szerethet mindenki mindenkit.

Az a célom,hogy mindenkivel jóba legyek ami még működhet is..Ha összefutok velük bárhol örömmel köszöntsenek vagy hasonló..Hiányzik ez,mert a régi osztályomat utáltam,mert nagyon mások voltak.

Hogy csináljam,nem akarok annyira tolakodó sem lenni..


2011. szept. 2. 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Miért szeretnéd hogy mindenki szeressen?

Szerintem símán ad önmagad... legyél kedves velük meg hasonló,beszélgess legyél nyított.

2011. szept. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Fogadd el onmagad, szeressd onmagad! Szeressd a tarsaidat, de ne vidd tulzasba. Tehat fogadd el Oket, szeresd Oket, de ne eroszakosan, legy mindig vidam, s ne legy haragos, mindig mosolyogj!
2011. szept. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Van 1 ismerősöm ő még a miniszterelnökkel is összehaverkodott 1-2perc alatt és nem tudom,hogy csinálja..
2011. szept. 2. 19:24
 4/5 anonim ***** válasza:

Én nem új suliba, hanem új osztályba kerültem, mert egy rohadt g*ci megbuktatott. Az első héten pl. bent ültem velük szünetekben. Ennyi. Nem szóltam közbe, ha nem szóltak hozzám, de ha sokan beszélgettek azért velük röhögtem. Utána már egymással is elkezdtünk beszélgetni, és egészen megkedveltük kölcsönösen egymást. Az előző osztályomat mondjuk nem annyira bírtam. Csak add magadat! Feltéve ha nem vagy egy ordítós típus... Mondjuk nekem az se volt rossz, hogy kb. 10 fős csoportokban voltunk.

Nem csináltam, de próbáld ki: ha meg nagyon leckemásolósak, néha (csináld meg és) add oda nekik! :D De ne állandóan, mert akkor te leszel a stréber... :D

2011. szept. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Sosem erőltesd magad senkire. Légy közvetlen és tartsd szem előtt mindíg, hogy egy mosoly nem kerül semmibe.Ne légy nagyképű, de légy aránylag magabiztos. Ne sajnáld, hogy egyszerre nem szeret mindenki, mert ilyen nincs, nem vagyunk egyformák.Tartsd meg magadnak amit neked elmesél valaki, akkor tudják, hogy megbízható vagy és örülnek majd a barátságodnak. Az embernek vannak rosszabb napjai, mindíg gondolj arra, hogy az éppen körülötted lévők nem tehetnek a rossz napodról. Ne felejts el! A mosoly nem kerül semmibe, de sok mindent megold. A többi ember is másképp reagál egy kis kedvességre és ezért nem kell megalázkodni, légy természetes! Erre mondja a közmondás: "amilyen a mosdó, olyan a törölköző".
2011. szept. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!