Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az olyan primití...

Mit gondoltok az olyan primitív emberekről, akik az utcán minden gátlás nélkül beszólnak fiatal lányoknak?

Figyelt kérdés
nemcsak cigánymunkások, de fehér emberek között is rengetek az ilyen paraszt,tahó. Egyik nap a családommal voltunk kirándulni, apám,anyám, a 13 éves hugom és én/15L. Nem zavartatták magukat egy kicsit sem, hogy ott vannak a szüleink, ilyeneket mondtak: "hú de megkívántalak titeket" és ott álltak nyálcsorgatva. Gusztustalan volt...
2011. aug. 26. 08:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Primitív majmok.
2011. aug. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én is azt gondolom róluk hogy undoritóak :S

egyszer mentem az utcán,és pont egy csapat ilyen munkás ember mellett mentem el,és bár nem szóltak be,de elkezdtek ott bámulni mint akik nem láttak fehér embert o.O

2011. aug. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
az hagyján, nekem az egyik kollégám volt ilyen - osztályvezető mérnök, lehetne több esze :S bent az irodában is simán beszólogatott és röhögött magában, hogy mekkora ász
2011. aug. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!