Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Új iskolába mentem de hogy...

Új iskolába mentem de hogy haverkodjak így másokkal?

Figyelt kérdés
Most lettem középiskolás. Az új osztályban lány van sok fiú kevés, és a fiúk már ismerik egymást akikkel össze haverkodhatnék. Egymással jól elvannak engem meg mindenki leszar az osztályomból. Azt se mondják ne menjek oda hozzájuk, de van így értelme egyáltalán megpróbálni akármelyikkel is haverkodnom?
2011. szept. 3. 12:36
 1/1 anonim ***** válasza:

először csak hallgasd miről beszélgetnek, aztán egy idő után ha mondjukutánanézel akkor akár bele is szólhatsz, és megkezdődött az első kommunikációfelvétel, onnan már jönn fog magától, ha nem vagyneik szimpi úgyis elhajtanak

amúgymeg lányokkal is nyugodtan barátkozhatsz, sokszor sokkal normálisabbak mint a fiúk

14/f

2011. szept. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!