Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy haverkodjak össze másokkal?

Hogy haverkodjak össze másokkal?

Figyelt kérdés

Középsuliba volt egy nagyon jó barátnőm folyton ketten lógtunk, ezért kissé ki is voltunk közösítve. Mivel más egyetemre mentünk továbbtanulni, gondoltam itt nem egy nagyon jó barátnőt próbálok taláni, hanem mindenkivel megpróbálok jóba lenni. De azt vettem észre, hogy mindenkinek lett egy nagyon jó barátja, csak nekem nem. Valamint azok, akikkel összebarátkoztam, kiderült abszolút nem olyan érdeklődésű emberkék, mint én. Most igazán el vagyok kenődve, mert tök egyedül érzem magam, hiába ismertem meg egy csomó embert. Ebben a 2-3 hétben mindenki összeverődött valakivel, én meg nem érzem jól magam ezzel a pár emberkével, újak közé meg hogy verődhetnék oda? Hogy haverkodjak össze másokkal is? A másik problémám, hogy úgy hittem majd egyetemen találok pasit, mert gondoltam itt könnyebb lesz, erre kiderült hogy alíg vannak pasik...:O

19/L


2011. szept. 22. 19:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Légy bátor,és menj oda szépen beszélgetni másokhoz,akár csekkold le az embereket a facebookon,mi az érdeklődési körük.Menj oda idegenekhez pl jegyzeteket kölcsönkérni és kezdj el velük csevegeni,ha jól eldmálgattatok menjetek el pl. kocsmázni ,biliárdozni ilyesmi.
2011. szept. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok csak nálunk pont fordított a helyzet, csak fiúk vannak, lány csak elvétve 1-2 ez ők is foglaltak, de mondjuk én már 2. éves vagyok így már jobban belelátok a dolgokba mint mikor kezdtem és néhány jó haver is van.
2011. szept. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!