Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ez miért volt jó neki? Ilyen...

Ez miért volt jó neki? Ilyen gonosz az ember, vagy mi?

Figyelt kérdés

Volt pár alkalom, mikor oszt.társaim annyira felidegesítettek, hogy kiabáltam velük. Aztán egy tesióra alkalmával az egyik csaj a fülem hallatára azt mondta néhány csatlósának, hogy unaloműzésképp "Idegesítsük fel Józsikát megint annyira, hogy kiabáljon!"

Nem is tudom felfogni, hogy viselkedhet valaki így. Nekem eszembe se jutna ilyen gonosznak lenni senkivel :( Ti mit gondoltok erről?


"Józsika"


2011. szept. 3. 23:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

azt hogy pont ezért csinálják,mert látják rajtad hogy ideges vagy

én is szivattam egy osztálytársamat,mert amikor mérges volt,olyan feje volt mint valami bulldognak :D

azóta már abbahagytam mert megsajnáltam...végülis milyen lehet már neki?? :S

ha megint ezt csinálják,csak vigyorogj a képükbe és mondd meg nekik hogy annyira hihetetlenül sajnálod őket! :) végülis milyen szar élete lehet már ha az jelenti neki a szórakozást hogy másokat idegesít :) de nyugi,most kivételesen nem fogsz vele ordibálni :) annyira szánalmas,a nyomorék életére már nem teszel rá egy lapáttal :)


ez tuti nagyon felidegesítené :D


és ha ordibálna veled,fordul a kocka,mert már te röhögsz rajta és nem ő rajtad :P



vagy egy egyszerűbb: VERD POFÁN!


engem is szivatott régen egy srác és egyszer annyira elegem lett belőle hogy odamentem,és kb az egész iskola előtt felpofoztam.

de úgy erőből.

azután már őt csúfolta mindenki,amiért egy csaj leütötte :D

tőlem meg féltek

MUHAHA :))


13l

2011. szept. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

szerintem is verd jó pofán,hiába csaj,attól még nem lehet neki mindent megtenni.Cibázd meg jól a haját,közben kiabld neki,h te ribanc,most pofázzál!Valyon arra mit lép :D

16/L

2011. szept. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt piszkálják, akit "érdemes", tehát aki nem szól vissza, de zavarja. Már a legelején, amint elkezdi, legyél határozott, akár vulgáris is: mi van r.ibanc, ha öt percig nincs f.asz a szádban, akkor idejössz nekem pofázni? Ilyesmiket. És nyugodtan lökd meg jó határozottan, vagy nyomd a falhoz a legnagyobb pofájút, aztán hamar leszoknak rólad. Csak ne legyél töketlen, mert akkor nem fog változni semmi!
2011. szept. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Pont azért b@szogatnak mert veled lehet. Téged lehet sz*patni,idegelni jó alany vagy.


Ha lesz@rnád őket hogy miket mondanak akkor kiba hamar békén hagynak. Hiszen ha nincs reakció(üvöltés) nincs poén.

2011. szept. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!