Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan kerüljük el a sorozatgy...

Hogyan kerüljük el a sorozatgyilkosokat?

Figyelt kérdés

jó,jó tudom:sehogy

óvakodni kell az utcai emberektől h idegenekkel nem állunk szóba,stb,szóval azokat tudom amiket már a szüleim elmondtak;)

de mégis,ma reggel olvastam jeffrey dahmerről és társairól,borzalmasan érzem magam most,már 1× hánytam,és a gyomrom görcsbe van.borzalmas,hogy milyen emberek vannak,egyáltalán KI AZ A HÜLYE,aki azt hiszi,hogy létezik isten,ha ilyen BARMOK rohangálnak odakinnn?!! nekem senki ne mondja,hogy van!! ha lenne nem hagyna ilyen szörnyűségeket,hogy felvágja a hasát,aztán beleélvez a beleibe,a fejét levágja,a hűtőbe berakja,a többit meg sósavba rakja,de néha napján előveszi és akkor is .....vele.BORZALMAS.


nagyon félek :"""


2011. szept. 4. 11:09
 1/3 anonim ***** válasza:
40%
Sürgősen keresd fel pszichológusod,orvosod!!!
2011. szept. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mint Yoshi Zimmermann modta a Tűzvonalban: Nem kell minden szart elolvasni!
2011. szept. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Talán próbáld megérteni, akkor már nem fogsz (annyira) félni tőle.

Persze a többségnek könnyebb álomvilágban élni, pedig ezek létező dolgok.

Egyébként az istennel kapcsolatos dologban egyetértek veled, ez már bennem is felmerült, hogy a sok borzalom (nem feltétlenül gyilkosságok, hanem mindenféle katasztrófák) ellenére mégis annyira hisznek az emberek. Pedig ha van is isten kb ezzel szórakoztathatja magát, vagy egyszerűen csak nincs hatalma, hogy segítsen? Értelmetlen az egész. Én nem ezért nem hiszek, de érdekes, hogy ez semmi ilyesféle hatással nincs az emberekre.

Ennél még a sátánista sorozatgyilkosokat is jobban megértem.

2012. jan. 2. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!