Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Fiúk ti örülnétek neki? 11/L

Fiúk ti örülnétek neki? 11/L

Figyelt kérdés

Ha a barátnőtök húga megajándékozna titeket szülcsinapotokra egy szép rajzzal?


20 év feletti fiúk válaszára vagyok kiváncsi


2011. szept. 4. 12:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
40%
nem, és ezt már megkérdezted, ne ajándékozd meg mert ritka szánalmas. szerelmes vagy belé vagy mi? a nővéred pasija nem a tiéd.
2011. szept. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
Nem. És olyan nincs, hogy szülcsinap.
2011. szept. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%
első válaszolónak üzenem,hogy én 15 éves lány vagyok,és igenis illik valamit adni neki,vagy csak mondani,hogy isten éltessen..ez még nem jelenti,h szerelmes belé...inkább az a parasztság ha kb észre sem veszi,h szülinapja van...
2011. szept. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Rajzot ne! Inkább adj neki csokit és annyit mondj, hogy boldog születésnapot. Ennyi bőven elég.
2011. szept. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem kedves gesztus lenne. Nem szánalmas, hiszen egy kislány mi mást adhatna... :) Add neki oda nyugodtan!
2011. szept. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Tudod mi a legegyszerűbb? Kérdezd meg nővéred, hogy szerinte örülne-e neki a fiú. Figyelmes dolog lenne, ha rajzolnál neki.
2011. szept. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
11 évesen sztem bőven belefér.
2011. szept. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
szerintem meg ne.tényleg elég egy :"boldog szülinapot" és kész.kb 1héten belül a kukában végezné a rajz.sztem nem várja el egy 11éves gyerektől,hogy ajándékot adjon neki...
2011. szept. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Yes.
2011. szept. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
88%
Jó, de akkor mit adjon egy kislány? Elmondom nektek, és a barátomtól rajzot kaptam szülinapomra, mert nagyon jól rajzol és sokkal jobban örültem neki, mint ha egy drága ajándékot kaptam volna. Nem ismerem a srácot, de biztos örülni fog neki. Egy 11 éves mit adjon neki? Vagy ha bizonytalan vagy, kérdezd meg tesódat, vagy vegyél neki valami csokit. Biztos örülni fog neki:)
2011. szept. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!