Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy kezdeményezzek? Fiúk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezdeményezzek? Fiúk, minek örülnétek ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Tetszik egy fiú, akivel egy suliba járunk, és figyelgetem, elég sokszor elmegyünk egymás mellett, egyszer szolidan el is mosolyodott mikor összefutottunk, de ennyi. Próbálok feltűnő lenni és sokszor arra járni amerre ő, de hát nem hiszem hogy csak úgy történni fog bármi is. Nem beszéltünk még soha, és szeretném valahogy elérni de nehéz, mert alig van közös ismerősünk. "Ráadásul" fiatalabb nálam és amúgy elég népszerű is /de nem az a beképzelt típus/. Mit ajánlotok?
2011. okt. 27. 21:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

"véletlenül" menny neki :D

és indulhat a beszélgetés, ismerkedés

2011. okt. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Kaphatnék esetleg normális válaszokat is?...
2011. okt. 27. 21:42
 3/12 anonim ***** válasza:

Don Kartács válasza:

Attól hogy elmész mellette nem fog orgazmusa lenni Én menjek oda helyetted ??? Menj oda mutatkozz be ő is befog meg van a neve kérdezd meg merre megy milyen órája lesz stb aztán lépj le majd beszélgetsz vele még FB on

2011. okt. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
bocsesz nem válasz, de erre énis kíváncsi lennék mert velem csont ugyanez a helyzet :D
2011. okt. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

25 évesen pont itt tartok, ahol a kérdező... Hogyan lehetne felkelteni a másik figyelmét... Mondjuk nekem nincs potenciális jelöltem, szimplán unatkozok, és kihívást keresek. xD

Merj beszélgetést kezdeményezni. Vagy csak kérdezz valamit, hogy észre vegyen. Utána már ő is köszön, és ha szeretne valamit, keresni fogja a találkozást veled.

2011. okt. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kár hogy egyes nők 25 évesen még mindig "itt" tartanak. Ha "valaki" az illető (pl gazdag, híres) akk megértem de Kovács Pistinek feltűnni, abba most mi a jó?
2011. okt. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a normális válaszokat, de hát mégsme állíthatok neki csak úgy a folyosón egy kérdéssel, vagy bármivel, ha még sosem beszéltünk..egyrészt nem is tudom mit mondhatnék másrészt ez nagyon feltűnő :/
2011. okt. 27. 22:46
 8/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ő is ugyanúgy van veled mint te vele. Ha egyikőtök sem mer lépni, akkor elszalasztjátok egymást. Szóval lépj te ha nagyon akarsz tőle valamit. :)
2011. okt. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
biztos vannak a suliban különféle össznépi programok, próbálj meg olyankor mellékeveredni és kezdeményezz beszélgetést, vagy próbálj a közös ismerősökön keresztül közelebb kerülni hozzá. Légy bátor és nyitott, ja és mosolyogj!
2011. okt. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszönöm :) hát néha esetleg adódna alkalom...de akkor meg olyan ideges vagyok :D de másik problémám hogy fogalmam sincs mit mondhatnék neki. mert olyat nem akarok, hogy szia, te is ide jársz? vagy valami...hanem valami témához illő dolog kéne. nem igaz?
2011. okt. 28. 11:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!