Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti örülnétek egy ilyen...

Fiúk, ti örülnétek egy ilyen ajándéknak?

Figyelt kérdés
Párom nagyon szeret aludni :) és nagyon szereti a verseket. Néha szokott ő is, és én is írni. Arra gondoltam, hogy csak úgy meglepem őt egy kis kézműves ajándékkal... Varrnék neki egy párnát, amibe nagy betűkkel belehímzem,hogy Szeretlek Xy! a felírat alá pedig rá hímezném az egyik hozzá szóló versemet... Ti örülnétek egy ilyen ajándéknak? :$
2011. ápr. 9. 21:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
A vers jó ötlet, de a szeretlek, nekem túl sok...
2011. ápr. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Vadmeggy ***** válasza:
100%
Én örülnék, nagyon eredeti, csak a szeretlekes szöveget szedném ki belőle :) Ha ránéz a párnára úgy is rád fog gondolni.
2011. ápr. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%
a Szeretlek sok, de a vers jó ötlet :)
2011. ápr. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Esetleg egy egyedi verseskötet?
2011. ápr. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
szerintem meg nem sok a szeretlek. tavaly a szerelmemnek én is írtam egy verset. és annak a CÍME volt az, hogy Szeretlek. nagyon örült neki, nagyon imádta:)
2011. ápr. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Lány vagyok, szóval tudom nem nekem szól a kérdés, de azt tudom, hogy az én párom örülne neki, mert ilyen típus. Nagyon szereti az egyedi, személyre szóló ajándékokat.


Ha a Te párod is ilyen, akkor nagyon fog neki örülni :)

2011. ápr. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Azt írod, nagyon szeret aludni...

Szerintem egy hímzett párna kicsit kényelmetlen alváshoz... reggelre ott lesz inverzben a vers az arcán...

Lehet, hogy jobban örülne egy textilfilces megoldásnak...


Bár... van aki szereti a kicsit durvább texturájú anyagokat... lehet, hogy Ő tudna aludni egy ilyenen...


Amúgy jó ötlet.

2011. ápr. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Lányok is nyugodtan írhatnak :) mindenki válaszát szívesen fogadom. :) Köszönöm is az eddigi válaszokat! :)


Örülök, hogy sok pozitív jelzést kaptam vissza :) Akkor lehet, hogy a "Szeretlek"et nem is írom rá :)

2011. ápr. 9. 22:21
 9/15 anonim ***** válasza:

Hacsak nem a versed címe a Szeretlek, akkor ne írd rá.

Jó ötlet.

2011. ápr. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Lehet díszpárna is :)
2011. ápr. 10. 00:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!