Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Honnan ismerhetem fel, hogy...

Honnan ismerhetem fel, hogy ki az, aki érdekből barátkozik velem?

Figyelt kérdés

Régről - amikor még más volt a helyzetem - maradt 2 jó barátnőm, de mostanában egyre többen akarnak velem barátkozni. Félek, hogy ez nem a személyemnek szól.

Hogyan tudom kiszűrni a valóban barátkozni akarókat azok közül, akik csak érdekből keresik a társaságomat? Vagy inkább ne haverkodjak, csak a régiekkel?


2011. szept. 5. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Miért, mit tudsz nekik nyújtani? netán milliárdos lettél? :) mert akkor megérteném ezt a hozzáállást, na de átlagos esetben...
2011. szept. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Annyira éreztem, hogy normális válasz helyett ilyesmit kapok. (Egyébként nem lettem milliárdos, átlagos egyetemista vagyok, a szüleimnek történt elég nagy változás az életükben egy fél éve, ami miatt kicsit ismertebbek lettünk. De ennyi.)
2011. szept. 5. 19:31
 3/7 anonim ***** válasza:
Bajban ismerszik meg a barát,csinálj egykis mű bajt.És nézd meg utána milyenek.
2011. szept. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
sokat kérdez, faggat.
2011. szept. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 yuda ***** válasza:

Az a helyzet, az első beírónak igaza van- legfeljebb fiatalságod miatt megbocsátható, hogy nem érted, de majd megérted esetleg...

Pénz, hatalom, hírnév..stb-ilyesmik azok a dolgok, amik miatt érdekből barátkoznak valakivel.

Amiatt, hogy te egy dologra szűkíted be, és minden más ötletet elutasítasz, mondván nem a te gondolatod?! :)

Komoly egyetemista lehetsz- van még mit tanulnod, de utasítsd vissza az én beírásom is nyugodtan :D

2011. szept. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
47%
Csinálj olyan kamu problémát, amiben ciki lenne segíteni neked és aki így is segít, az a barátod. De lesgyanús, hogy ugyanolyan felszínesek a barátaid, mint a korosztályod. Bocsánat.
2011. szept. 6. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én sehonnan. Nincs az az érdek amiért barátkoznának velem. Nm vagyok gazdag, nem vagyok befolyásos sem.
2011. szept. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!