Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Iskolanapokra tervezek vitasor...

Iskolanapokra tervezek vitasorozatot különböző témákban mint pl. a melegség. Ez jó ötlet?

Figyelt kérdés

Olyan témákat szeretnék még, ami megosztó és vitázni is lehet róla, amiről kevés szó esik. Tudnátok ilyeneket javasolni még? Csak a melegség jutott eszembe ilyen téren ...


köszönöm


2011. szept. 6. 15:40
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
nem tanár vagyok, hanem szervező diák... és minél több ilyen kellemetlen és kényes téma kéne...
2011. szept. 6. 15:47
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Melegség olyan nincs, ennek a neve a homoszexualitás. És nem rossz téma.
2011. szept. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Homoszexualitás, abortusz, vallás, cigányság, eutanázia, liberalizmus, ezek mind mind elég megosztó dolgok és sokat lehet vitatkozni róluk :P
2011. szept. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ehhez mondjuk kellene egy olyan ember, aki jó lenne vita vezetőnek. Erre tudtok ajánlani valakit? Nyilván a tanár nem lenne jó és egy diák sem, szóval külsősként, ki az aki megfelelő lenne?
2011. szept. 6. 16:15
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Micsoda, most mire gondolsz? Most ha azt mondom, hogy mittudomén Liptai Klaudia, meghívják vagy mi? :D Ezt nem értem. Egyébként szerintem tanár vagy diák is lehetne vitavezető, miért ne? Az a lényeg, hogy meg tudja őrizni a pártatlanságát.


Bár mondjuk nem tudom, ezek nekem túl kényes témák egy iskolai vitanaphoz, de hát te kértél ilyeneket, te tudod :/

2011. szept. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 tetris ***** válasza:
100%
A cigánykérdés témaköre tényleg hatalmas vitát válthat ki. Esetleg meg lehetne hívni egy-két jó fekete cigányt, hogy ők is elmondhassák a véleményüket. Többet ne, mert ellopják még magát az iskolát is.
2011. szept. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Ne nem konkrét személyt, hanem olyanokat, akik hitelesek a témában. Mert hát egy ilyen beszélgetést terelni is kell. Szóval akinek a szavára adnak és tájékozott a témában is...


Egy tanár vagy diák nem biztos hogy alkalmas, mert esetleg nem foglalkoznak a diákkal, a tanár meg elrettentő lehet...

2011. szept. 6. 17:16
 8/12 A kérdező kommentje:
hogy teszem azt a valláshoz egy teológust, vagy ilyesmire gondoltam
2011. szept. 6. 17:17
 9/12 A kérdező kommentje:
és ha van, várok még témajavaslatokat is, mert mondjuk a homoszexualitás és a vallás még oké, de mondjuk egy cigány kérdés már nagyon necces...
2011. szept. 6. 17:17
 10/12 anonim ***** válasza:
62%
Hívjatok meg egy zsidó rabbit, egy muzulmán vallási vezetőt, katolikus papot, ortodox pópát, krisnást, stb. hogy döntsék el, melyik is valójában az igazi vallás.
2011. szept. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!