Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hol tudok ilyen ajándékot...

Hol tudok ilyen ajándékot készítettni? Szerintetek ez jó ötlet?

Figyelt kérdés

Mivel a barátnőmék nemsokára elköltöznek kb. az ország másik felébe, azért arra gondoltam, hogy karácsonykor megajándékozom őt egy szép személyes ajándékkal.

Nos, azt találtam ki, hogy megszerkesztek egy közös képet és megcsináltatom puzzlebe. Majd bekereteztetem. Egy lesz neki és egy nekem... Majd vmi szép idézetet írok rá, ami illik a kirakóhoz és az együtt eltöltött 16 évre...

Szerintetek örülni fog neki? Illetve hol tudom ezt a puzzlet megcsináltatni? és kb. mennyibe kerülne?

Nagyon megköszönném! :)


2011. okt. 16. 17:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Google->fénykép puzzle

Már válogathatsz is.

2011. okt. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
photo hall-ban :)
2011. okt. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jól értem, h 16 éve vagytok együtt?
2011. okt. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
16 éve barátnők...
2011. okt. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
16 éve vagyunk barátnők :) oviban ismertük meg egymást :)
2011. okt. 16. 17:54
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi! :) meg is nézem őket! :)
2011. okt. 16. 17:54
 7/7 anonim ***** válasza:
Még jobb lenne ha dobozzal, és kerettel együtt adnád oda mindkettőt külön csomagolva. Ő rakja ki magának.Még nagyobb meglepi lenne, és kérdezhetnéd hetente hogy hol tart.
2011. okt. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!