Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Az apám angol...

Mit tegyek? Az apám angol faktra akart járatni de én tesire mentem helyette most nagyon pipa rám és szakközépbe akar íratni ezért de én nen fogok elmenni arra az angol faktra és kész! Szóval mi a fenét csináljak ilyenkor?

Figyelt kérdés
2011. szept. 7. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
Ha tanulni nem kóser, de ugrálni igen, akkor a szakközép pont megfelelő neked, szóval apádnak tökéletesen igaza van.
2011. szept. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Csak az a baj hogy az angolt én letudom tenni fakt nélkül is de én tesi,biosz tanárnak készülök lehet h nem írtam le de ez volt a tervem és nem érti meg a helyzetemet.

Ja és csak két faktot lehet választani nálunk és így választottam a tesit meg a bioszt. :))))

2011. szept. 7. 18:15
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja de amúgy igazad van csak valahogy nagyon szar kedvem van ma! :)
2011. szept. 7. 21:05
 4/4 anonim ***** válasza:
85%
Bizonyíts. Ha akkora pro vagy, akkor biztos lesz olyan szíves a nyelvtanárnőd és ír valami cetlit faterodnak, hogy kened-vágod a témát.
2011. szept. 8. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!