Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az angol fiatalok züllése...

Az angol fiatalok züllése mikorfogja angliát gazadaságilag nyomorba dönteni?

Figyelt kérdés
2011. okt. 7. 21:02
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Percre pontosan ugyanakkor, amikor a magyar fiataloké Magyarországot.
2011. okt. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%

fiatalok,tombolnak.

Aztán szépen szépen egyetemre mennek, lediplomáznak, öltönybe bújnak megnősülnek, dolgoznak....

2011. okt. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%
Az angol helyzet azért sokkal rosszabbnak tűnik a magyarnál. Szerintem nagyon nagy bajban vannak.
2011. okt. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
akkor te kedves előző, még nem sok helyen jártál magyaroszágon. Hidd el, hogy ugyanaz a kómáig ivás folyik itt is mint kint
2011. okt. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
És a tinédzserkori terhességekkel mi a helyzet? Ott az sokkal jobban elterjedt.
2011. okt. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

jaja minden 2. tizéves lebebázik.

csak ráb@sznak egyszer erre a demográfiai "robbanásra"

2011. okt. 9. 17:42
 7/9 anonim ***** válasza:
Megtörtént.
2014. júl. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ojje 3 évbe se tellet.
2014. júl. 21. 18:27
 9/9 anonim ***** válasza:

Anglia egy nyomortelep! Gettó! A kinn élőknek a lakásokban egymásba ér a nyakkendőjük! Persze van ami vonzó, a lazaság, a jobb kereset. de nekem ezzel együtt nem igazán jött be! Persze nem tini vagyok, és éltem németországban pár évet, és akkor az ottani helyzetet nem tartottam jónak!

Ehhez képest Anglia nagyságrenddel szarabb!

Persze jobban jártam volna, ha most az angolt beszélném úgy mint a németet!

A vedelés, és a zőlés terén vannak különbözőségek.

Az agliai gazda(g)ság, nem csak annyit jelent hogy van pár fideszes politikus aki szemét módon megszedte magát, hanem szélesebb körök azok akik a sok semmirekelő igényeit kielégítik. Ők évszázadok óta csinálták azt a rabszolgákkal, amit a fidesz tesz az ő rabszolgáival, velünk. Sikerült belőle jó tőkét kovácsolniuk, és valószínűleg megtartaniuk is!

2015. dec. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!