Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért link, lusta a hapsik...

Miért link, lusta a hapsik egy nagy része?

Figyelt kérdés

A szomszédomban lakik 3 pasi: egy apa és 2 fia:


Rendetlen trehány, koszos, nem pakol el maga után, nem mosogat, nem takarít, fetreng a sz*rban, koszban és nem zavarja, ha büdös van nem szellőztet, beviszi a mocskot és nem zavarja, kiesik kitörik az ablak b*ssza megcsinálni, inkább beragassza, koszos a fal, omlik, nem baj had legyen, a függöny koszos, nem, szó szerint retkes és szakadt de azért fent van.... a gaz 2 méteres a kertben, nem is veszi észre.


Nem csórók, az öregnek nagyon jó nyugdíja van a fiúk is keresnek!


Egyszerűen miért ilyen linkek?


+ 2 barátnőm pasijai is ilyenek legalábbis hasonlóak+itt is olvasok nap mint nap trehány pasikról.


2011. szept. 7. 21:35
1 2
 1/15 anonim válasza:
58%
Igénytelen parasztok, azért. Szebben nem tudtam megfogalmazni.
2011. szept. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%

utálom amikor általánosít valaki...


Az igénytelenség nem nemtől függ, hanem neveléstől, szocializációtól. Nálunk is van néha rendetlenség a házban, de a kertünk gyakorlatilag top 10 a kerületben, a festések frissek, minden klappol.

2011. szept. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
34%
Tipikus nő vagy :D. Mit érdekel téged hogy mit csinál a szomszéd? Húzass egy falat, és kész. Nem tudom mit kell ezen ennyit problémázni. A másik hogy minden nő megtanulhatná, hogy a férfi nem nő! Egy normális férfit nem érdekli a ház szépsége, vagy hogy ő maga hogyan néz ki. Tanuljuk már ezt meg. Am pedig te lennél az első aki elkezdene itt sírni a gyk-n, ha a férfi olyan lenne mint ahogy a azt a nők megálmodták. A nemi szerepek kiosztása így van rendjén, és fogadd el hogy ezen nem tudsz változtatni. És azt is fogadd el, hogy nem fogod megérteni a férfiakat, mint ahogy mi sem a nőket. Ennyi meg egy bambi!
2011. szept. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%
Figyelj az hogy te rossz szomszédságba kerültél az nem ad rá okot hogy ezzel mindenkit leszóljál. Ne csak nézzél hanem lássál bele a dolgokba. Szerintem meg jobb lenne ha saját magad portáján söprögetnél. Ha nem tetszik valami azt ővelük beszéld meg. Itt bárki bármilyen tanácsot ad neked az rajtad úgysem segít. Szerintem meg semmi közöd hozzá hogy a saját nyugdíjával mit csinál. A mi a kerítésen belül van az magánterület tehát ha neki úgy jó ahogy van akkor te nehogy beleszóljál már. Attól függetlenül neked nem kell róluk példát venni. Ha zavar az arcuk akkor vagy költözz el vagy vásárold ki alóluk az ingatlant. Probléma máris megoldva
2011. szept. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%

Szeretjük mi pasik is a tiszta inget, rendet, stb. - csak lusták vagyunk... :-/


Ez van...


Nem mellesleg ez a mostani fiatalok 90%-ra igaz - fiúkra, lányokra egyaránt...


Voltam olyan tini csaj szobájában, akinél konkrétan a szextől is elment a kedvem..., pedig az nem kis dolog..:-/

(kb. 3-4 napos narancs :-o az ágyban...

2011. szept. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:

"Egy normális férfit nem érdekli a ház szépsége, vagy hogy ő maga hogyan néz ki. Tanuljuk már ezt meg."


Ezt te sem gondolhattad komolyan. Ha igen, akkor holnaptól ne mosakodj, ne borotválkozz és sz*rj a szoba közepére.

2011. szept. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Mert egy utolsó, igénytelen, mocskos, nemtörődöm, büdös, kényelmes herebáró láblógató parasztok vagyunk mind, azért.
2011. szept. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
2-3 hetente borotválkozom. Nem mosom magam, csak napi egy tus össz-vissz. 2-8 éves és már alapból használt ruhákban járok (fel sem tűnne), és bizony a koliban félévente ha takarítottunk :D.
2011. szept. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Jah és fésűvel nagyjából 5 éve nem találkoztam.
2011. szept. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Hehh.,.utolsónak big lájk...:DDD

...csapj bele tesó... ;DDD

2011. szept. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!