Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért link, lusta a hapsik...

Miért link, lusta a hapsik egy nagy része?

Figyelt kérdés

A szomszédomban lakik 3 pasi: egy apa és 2 fia:


Rendetlen trehány, koszos, nem pakol el maga után, nem mosogat, nem takarít, fetreng a sz*rban, koszban és nem zavarja, ha büdös van nem szellőztet, beviszi a mocskot és nem zavarja, kiesik kitörik az ablak b*ssza megcsinálni, inkább beragassza, koszos a fal, omlik, nem baj had legyen, a függöny koszos, nem, szó szerint retkes és szakadt de azért fent van.... a gaz 2 méteres a kertben, nem is veszi észre.


Nem csórók, az öregnek nagyon jó nyugdíja van a fiúk is keresnek!


Egyszerűen miért ilyen linkek?


+ 2 barátnőm pasijai is ilyenek legalábbis hasonlóak+itt is olvasok nap mint nap trehány pasikról.


2011. szept. 7. 21:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
47%

Azért nem fürdenek, mert igénytelenek a csajok is!!


Mostanában annyi retkes és büdös csaj van, hogy nem győzöm kikerülni ezeket a ribiket!!

2011. szept. 8. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

21:44

"Egy normális férfit nem érdekli a ház szépsége, vagy hogy ő maga hogyan néz ki. "


Lehet kisapám h te egy büdös link alak vagy, de hidd el azért nincs nőd sem. Vagy a csaj is egy zülledék.


Egy NORMÁLIS FÉRFI tiszta, ápolt és rendezett a kertje és a háza belül is! Bocsesz!

2011. szept. 8. 14:15
 13/15 anonim ***** válasza:
Miért van, hogy a csajok nagy része hisztis, játszmázik, nyafog és követelőzik? (Amúgy félreértés ne essék, nem vagyok pasi)
2011. szept. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom.Rám ez nem érvényes.
2011. szept. 10. 16:27
 15/15 anonim válasza:

NE ÁLTALÁNOSÍTS! Vannak emberek, nők férfiak egyaránt,akik igénytelenek. Van egy munkatársam 33 éves férfi:büdösen jár, koszosak a ruhái,látszik rajta az igénytelenség. Pedig van pénze neki is bőven.

De sajnos van ilyen nőben is.

És van nagyon sok ellenpélda is. Például én havonta kétszer járok ruhát,cipőt vásárolni. Nem vagyok egy piperkőc gyerek, de szeretek igényesen jól kinézni. Hétvégenként,illetve mikor nem dolgozok márkás ingekben nadrágokban,elegáns cibőkben járok,illatosan. MINDEN NAP borotválkozok,kétnaponta mosom a hajamat.

De sajnos van pld. egy ismerősöm is :31 éves nő-vele minden rendben volna,csinos tiszta illatos, de egy elég trehány barátja van. Eléggé igénytelen,ráadásul kihasználja a lányt,de rendesen. Fura ez a világ, és fura embereket hord a hátán a Föld. De -véleményem szerint-nem szabad általánosságban rossz véleménnyel lenni senkiről sem,mivel különfélék vagyunk,mindenkinek más az értékrendje...

2011. szept. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!