Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi olyan szexi az emos fiúkban?

Mi olyan szexi az emos fiúkban?

Figyelt kérdés
Nekem nem jönnek be , ezért kérdem. Nekem az olyan pasik jönnek be akik nem velem együtt vasalják a hajukat, meg nem sminkelik magukat és nem 50kg sak. Lehet konzervatív vagyok XD
2011. szept. 7. 22:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez egyszerű: SEMMI :D

Én sem értem a korombelieket :D

2011. szept. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 LuckyestLooser ***** válasza:
100%
én sem értem de ha már itt tartunk mi tetszik a lányoknak a díszb*zikban?
2011. szept. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

@ ma 22:30


Szerinted így kell kinézni egy fiúnak?

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. szept. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

díszb*zikban -ez jó!:)))

Ez számomra a szűkgatyás konzerv v más torna cipőt hordók csoportja :)))

2011. szept. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
De hogy ne legyen OFF: semmi
2011. szept. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A szuicid hajlam.
2011. szept. 8. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
az ilyen kérdéseken már csak nevetni tudok. nézd mindenkinek más tetszik, más jön be. ennyiből ugyanúgy tudnám én kérdezni hogy mi olyan szexi egy, akármilyen másik stílusból tartozó fiúban..tehát igazából nem értem a kérdés lényegét mert mindenki más és más az ízlése ezért kb fölösleges ilyesmit kérdezni de lehet hogy én vagyok a hülye:$ és akkor bocsi az offért
2011. szept. 8. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az nem stílus kérdése hogy valaki úgy néz ki mint egy nő férfi létére. Emos fiúk közül még egy olyat nem láttam aki ne csajnak nézne ki, ezért általánosítok. Szóval inkább az a kérdés lényege hogy egy hetero nő mit szeret egy nőnek kinéző valamiben . Egyszerűbb lenne másik csajjal akkor már aki szebb is XD
2011. szept. 8. 11:22
 9/10 A kérdező kommentje:
Vagy ha csak a farokhiány a probléma más nőkkel erre ott vannak a shemalek, még szebbek is mint ezek. :D
2011. szept. 8. 11:32
 10/10 anonim ***** válasza:
semmi..csak az emós lányoknak tetszik,.
2011. szept. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!