Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/Nők! Titeket izgatnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Titeket izgatnak a rendőrök? Zavarba jöttök, megbámuljátok, ha megláttok egy rendőrt? Mi olyan szexi rajtuk?

Figyelt kérdés
Kort is :)
2011. okt. 31. 00:22
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
A gumibot csodákra képes
2011. okt. 31. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
Azt mondják, hogy a nőket vonzza az intelligencia. Innentől kezdve nem értem, hogy a rendőrök hogy jönnek a képbe.
2011. okt. 31. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%

A barátnőmnek tetszenek, igen. Pfujj, de utálom, amikor elmegy mellettünk egy rendőrautó vagy a rendőrség előtt akar valamiért elsétálni... :D

Mondtam már neki, hogy nyugodtan álljunk meg, nézegesse csak őket, de csak röhögött. Lehet, csak engem idegesít ezzel vagy mittomén. :D


Amúgy szerintem a hatalom tetszik nekik meg az egyenruha.

Ja, és az, hogy az összes rendőr nagyképű gyökér. :D


Ő 16/L

2011. okt. 31. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszenek :) 22/N
2011. okt. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ige. Az egyenruha, a tekintély.
2011. okt. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
*n (23l)
2011. okt. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem nagyon bejönnek, de csak azok, akiken jól mutat a rendőr cucc! kb 80%-uknak jól áll, van abban valami, hogy az egyenruha megszépít:)!18/L
2011. nov. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

fúújjjj sünök! még ha utánam dobálnák őket se! volt szerencsém megismerni néhány köcsögöt beképzelt "nyócelemis" f*szfejek. az életbe soha nem!!!

16/L

2011. nov. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ma is miattuk nem bírtam lépni :D Összeakadt a lábam olyan jól néztek ki :D
2011. nov. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért bántjátok a rendőröket.. Már nem az van mint régen. Ahhoz, hogy valaki rendőr legyen, sokmindent el kell érnie. Elég fontos az erőnlét és tanulni is rengeteget kell. Persze, itt is van olyan, hogy azért lesz valaki rendőr mert valakinek a valakije. De mondja már meg valaki nekem, hogy hol nincs így? Attól függetlenül hogy láttok 20 nagyképű rendőrt, attól még nem mind az. Ja, hogy az a gond, hogy egyszer megbüntettek? Az ő hibájuk? Várjunk csak.. Ki is követett el szabálysértést? Ők csak a munkájukat végzik. Egyébként nekem annyira nem jönnek be, bár az szexi bennük, hogy elég félfiasak.. Nagyrészt. És emellett általában elég határozottak is. :)
2012. nov. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!