Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek is szexi a magázód...

Szerintetek is szexi a magázódás vagy csak én vagyok perverz?

Figyelt kérdés
2010. júl. 26. 00:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
55%
Te vagy perverz.
2010. júl. 26. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%
Bizonyos helyzetekben bizonyos emberekkel lehet szexi :-) Hogy perverz dolog-e nálad, azt ennyiből nem lehet megállapítani.
2010. júl. 26. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
97%

Bizonyos helyzetekben bizonyos emberekkel nagyon az. :) Én néha szoktam magázni a férjemet, de csak OLYANKOR :)

Mondjuk egy ismerős házaspár magázódik mindig. Na az tök lohasztó, hogy 25+ éve házasok és még a tegeződésig sem jutottak.

2010. júl. 26. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
87%
én vagyok a perverz...
2010. júl. 26. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ön perverz, de jól áll magának. ;)
2010. júl. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
;)
2010. júl. 26. 12:26
 7/17 anonim ***** válasza:

Nekem is tud tetszeni, de azért nem mindig gondolok arra. :D

Lány vagyok és valahol, ha magázódok, akkor az olyan felnézés, és ki ne szeretne egy álompasira felnézni? :D (persze legyen normális kapcsolat, de egy kis egészséges perverzség belefér ;) )

20/L

2010. júl. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
84%
Időnként magázom ezt azt pusztán azért, mert nem megszokott, és felkapja a fejét. (nemtől függetlenül)
2010. júl. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Valóban bizonyos személlyel nagyon-nagyon szexi tud lenni...Most hogy ha te perverz vagy, akkor én is, bár ezt tudják rólam, tudom magamról:D

Szerintem akkor szexi, amikor pl. megy egy kosztümös film, és ott a szexi férfi magázódik a hölggyel, és úgy udvarol neki, stb. Vagy láttam már ezt vámpíros verzióban is:D


Szerintem (ha valóságos személy lenne), ezzel a pasival nagyon szexin lehetne magázódni:

http://www.youtube.com/watch?v=_zxHtMCIn1c

Ez mindig feltüzel, olyan túlfűtött és perverz lenne:D

2010. júl. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem az, akkor viszont én is nagyon nagy perverz vagyok. :D Szerintem irtó szexi tud lenne a magázódás, nem csak "olyan" helyzetekben - persze akkor főleg, mert van valami furcsán izgalmas abban, hogy egy ilyen bizalmas testhelyzetben mégis egy távolságtartó formát alkalmaznak. Külön szeretem amikor együtt van jelen az Önözés, illetve Magázás, ezek megkülönböztetése szerintem teljesen kihangsúlyozza a társadalmi viszonyokat, emiatt még inkább izgalmasabbá válik a dolog. :D
2010. júl. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!