Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért ennyire homofób, idegeng...

Miért ennyire homofób, idegengyűlölő nép a magyar?

Figyelt kérdés
2011. szept. 8. 17:29
 1/10 anonim ***** válasza:
81%

Idegengyűlölő? A történelmi ismereteim szerint mindig, minden népet befogadtunk, ha betartották az együttélési normákat, azaz ha beilleszkedtek. Sajnos van egy-két nép, akiknek eszük ágában sincs beilleszkedni, hanem inkább élősködnek rajtuk. Ne mi legyünk már rosszak, ha ezért nem csókolunk kezet nekik.


A homoszexualitás nem normális dolog. Akárki, akármit, akárhányszor mond, nem lesz az. Ezt a homoszexuálisoknak is ideje lenne, hogy megértsék. Otthon a négy fal között azt csinálnak amit akarnak, ha biztonságosan teszik azt. Ebben az esetben nem lenne nagy baj velük. De nekik ez nem elég. Ők vonulgatnak, provokálnak és mindenféle ocsmány dolgot művelnek mindenki szeme láttára. De még ez sem elég nekik, ők gyereket is akarnak. Ez meg azért már sok.


Tehát összegezve, ne a magyar legyen már rossz azért, hogy békében és nyugodtan akar élni, de nem hagyják szerencsétlent.


Mellesleg heti tíz a hatodikon ilyen kérdés van, tehát a kereső segítségével elegendő információhoz juthatnál.

2011. szept. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem írtam sehol, hogy normális dolog a homoszexualitás normális dolog. Csak azt nem értem, miért kell őket bántani. Érdekes, hogy tőlünk nyugatabbra jóval kisebb probléma ez. Provokálnak? :) Ja, arra gondolsz, hogy egy évben pár órán át felvonulásuk van. Ezt tényleg nehéz elviselni. Gyereket én se engedném, hogy neveljenek, ebben egyetértek, és a házasságot sem engedném.

Másik : gondolom, hallottál arról, hogy a magyarok többsége a pirézeket sem szereti, így szavaztak. Pedig nem is léteznek, tehát nem lehettek rossz tapasztalataik. Milyen népek élősködnek rajtunk a cigányokon kívül ?:)

Ha szted sok ilyen kérdés volt, akkor nem olvasod el, és nem válaszolsz rá. Ennyire egyszerű, talán még te is megérted:)

2011. szept. 8. 19:20
 3/10 anonim ***** válasza:
79%

Nyugaton tombol a fertő, hidd el, nem jó az. Sokan látják ezt, és nem szeretnék ha ide is elérne. Meg az egésznek politikai okai vannak, de ebbe most nem megyek bele.


Igen, provokáció. Egyrészt, miért kell felvonulni? Tudják, hogy senki sem kíváncsi rájuk. Másrészt ahogyan vonulnak a szent utcáinkon. Nincs bennük semmi tisztelet.


Érdekes ez a felmérés. Nem hallottam róla. Sőt, engem meg sem kérdeztek! És még hány millió magyart nem kérdeztek meg? Ha jól sejtem, lehet meg sem történt ez a felmérés, hanem ez is csak egy ocsmány magyarellenes propaganda (a többi hasonló propagandának is az a célja, hogy kiirtsa az emberekből a hazaszeretet és megutálják egymást). Ha esetleg mégis volt ilyen, akkor mondjuk 1000 ember véleményét kivetíthetjük egy többmilliós népre?


A cigányon kívül van még egy nép, a szájkosártörvény miatt csak ,,tudjukkiknek" hívom őket. Leegyszerűsítve azt csinálják, mint a cigányok, csak nagyban.


Azért jegyeztem meg, hogy több ilyen kérdés volt, mert az ezeket a kérdéseket feltevő emberek egyetlen célja, hogy itt kiéljék a magyarok ellen érzek gyűlöletüket. Ahelyett, hogy elmennének innen és elfelejtenének minket. Kicsit unalmasak.

2011. szept. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
érzett*
2011. szept. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nyugaton tombol a fertő ?:D Igen, hol? Milyen szent utcákon vonulnak ?:) tudod, kicsit unalmas ez " a szegény magyar népet sosem hagyják békén, ezért ilyen rossz a helyzet az országban baromság.Neked az magyarellenes propaganda, h válaszoltak kérdésre a magyarok, és nagy része azt mondta,h nem szeret senkit? Sztem te vmi agymosott jobbikos vagy, azok szoktak ennyi baromságot összehordani :D
2011. szept. 8. 20:05
 6/10 anonim ***** válasza:
39%
a tudjukkik neprol meg annyit, h igazan le lehetne allni a zsidozassal... a vilagtortenelem egyszer mar kiprobalta, nem jott ossze. nem kene ujra elkovetni a mult hibait.
2011. szept. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%

1. Ha állítasz valami statisztikai adatot, akkor illene forrással alátámasztani. Mutass egy forrást, hogy hány embert kérdeztek meg, és hányan válaszolták ezt.


2. Lehet unalmas, de attól még a tényeken nem változtat. Tapasztaltam, szóval ez nem agymosás (üdv borsodból).


3. Ha ennyire gyűlölöd a magyarokat (az írásodból ez látszik), akkor miért nem mész el nyugatra? Mi tart vissza? Esetleg gyáva vagy lépni, s ezt az érzést azzal akarod tompítani, hogy különféle kitalációkkal próbálod lejáratni a magyarokat?


20:42


Te beszélsz értelemről, de még írni sem tudsz rendesen. A homoszexualitással csak annyi baj, hogy betegség és nincs értelme reklámozni, hogy az is normális. Jó, hogy a pedofilok ki nem vonulnak az utcára, csak mert mások szegénykék és nem fogadják el őket. Mellesleg megjegyeztem, ha a négy fal között csinálnák, akkor senki sem szidná őket, vagy legalább töredéke lenne az ellenük érzett ellenszenv.


Továbbá én itt befejeztem. Ilyen primitív szintre nem süllyedek le. Sugárzik az írásaitokból a gyűlölet, s még mi szítjuk a tüzet. Csak igazságot és békét szeretnénk (mára pedig többek közt az olyanok, mint ti, elértétek, hogy ezért keményen meg kelljen küzdeni).

2011. szept. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
2011. szept. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
90%

A homofób kifejezést tessék elfelejteni.


A homoszexualitás nem normális állapot.

Ettől természetszerűleg viszolyog a ember.


A homofóbia azt jelentené, mintha ez a viszolygás valamiféle kezelendő pszichiátriai betegség "fóbia" lenne, viszont pont az ellenkezője igaz.


---


A nagyobbik baj a jelenséggel, hogy a nem a helyén kezelik, hanem a devianciapártoló liberális média folyamatos társadalmi ál-problémakört készít belőle, folyamatosan hergelve/vádolva/provokálva az egészséges többségi társadalmat. (Mint ahogy most te is az egész magyarságot állítod be gyűlölködőnek, a homoszexuálisok szemszögéből nézve.)


Az átlag embernek elege van, hogy a homoszexualitással kapcsolatban mindig csak szépet, jót szabad mondani, gy.k. kötelező szeretni őket. Ez egészséges társadalomban intoleranciát vált ki védekező mechanizmusként. Magyarul akit nem érdekelne az egész, az is ellene fordul csak amiatt, hogy nap mint nap a képébe nyomja a média erőszakkal.


A homoszexualitás egy túltárgyalt társadalmi ál-probléma, jellemzően politikai érdekcsoportok által elefánttá nagyított bolha.


----


Ja és még valami:

- A "homofóbia" ellen a homokosok küzdenek

- A "rasszizmus" ellen a négerek/cigányok/stb.

- Az "antiszemitizmus" ellen a zsidók


MAGYAR EMBER KÜZDJÖN A MAGYARELLENESSÉG ELLEN!

-- mit érdekeljen engem mások siránkozása, a sajátjainkat ki fogja meghallgatni ha mi nem?

2011. szept. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Akkor megkérdezem még egyszer: Hogy lehet ,hogy tőlünk nyugatabbra nem zavarja az embereket a homoszexualitás, itt és azokban az országokban, ahol rossz életszínvonalon élnek az eemberek, itt meg nagyon nagy probléma ?:) Folyamtosan provokálják az embereket? Te szedsz vmit? Hol provokálják folyamatosan az embereket? Én csak egy pár óráig tartó felvonulásról tudok. Átlagembernek csak szépet szabad mondani? Te is itt is szidod őket, lehet,h neked sem kell szépet mondani. Tényleg, erőszakkal a képedben nyomják a médiában ?:) Mikor, hol? Egészséges társadalomból intoleranciát vált ki ?:D ez a legjobb, komolyan. Akkor a magyar, a szerb, fehérorosz nép ez egészséges, az osztrák, svéd nem az. A homofóbiáért nem csak a melegek, ahogy a rasszizmus ellen nem csak a négerek, az anitszemitizmusért sem csak a zsidók küzdenek. Tehát neked a négerekkel is bajod van ?:) És még vmire válaszolnál : hogy lehet az,h a hetero férfiak többségének baja van a meleg férfiakkal, mert természetellenes, a leszbiket meg izgatónak találják? Ott már nem baj,h nem természetes, ugye? Vagy csak gyűlőlködni akartok? Egyébként tehetséges vagy,ennyi baromságot kevés ember tud egy kommentben leírni :)
2011. szept. 9. 06:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!