Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szeretnél cigány/néger stb....

Szeretnél cigány/néger stb. (más bőrszínű) barátot magadnak?

Figyelt kérdés
Csak sima barátságra gondolok. Szerintem jó dolog, ha az embernek vannak barátai különböző kultúrákból.
2011. szept. 8. 18:15
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
45%

Igen, szeretnék.


Utolsó válaszoló:


kár, hogy azt nem tudják az ilyen emberek, hogy a rasszistaság a butaságból ered, ugyanis egy művelt ember nem ítél származás alapján!

2011. szept. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
90%

A rasszizmus és az antiszemitizmus tapasztalatból ered, azaz egy ősi ösztön. Ha három darázs közül három megcsíp, akkor a következőből is a legrosszabbat nézed ki. Ez egy természetes védekezés.


Akkor van gond, ha bebizonyosodik a negyedik darázsról, hogy békés jószág, de ennek ellenére továbbra is elítéled.

2011. szept. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
80%
Megnézném hogy mennyire lennél "művelt" ember ha teszem azt kiírtaná a családodat egy nemzetiséghez köthető csoport.
2011. szept. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
43%
és téged eddig biztos átvágott minden zsidó és megvert minden cigány ugye?! az ősi ösztön szerint midenkinek utálnia kéne magyarokat hiszen végig portyázták európát a 10 században. vagy tévedne ez az ősi ösztön?!
2011. szept. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
74%
Nem téved, hanem te nem fogtad fel amit írtam. Így elég nehéz bármit is elmagyarázni...
2011. szept. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
59%
én felfogtam azt mond meg miért más az ősi ösztön szerint ha magyarok írtanak ki egy frank falut vagy a cigányok mondjuk elveszik a pénzed! na?
2011. szept. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
98%
Kifejezetten nem szeretnék, de ha úgy adódik, miért ne? A legjobb barátaim egyike egy cigány származású nő, aki egy nagyon híres pláza egyik felsővezetője, diplomája, két nyelvvizsgája van és mindig nagyon elegánsan jár, ilyen a családja. Nem csak koszos, tolvaj romák vannak.
2011. szept. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
57%
Nem.
2011. szept. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
96%

Szeretnék. Néger emberekkel eddig például nem nagyon ismerkedtem, lehet hogy ők is ugyanolyan emberek, de biztos érdekes lenne például egy afrikai országból jött emberrel megismerkedni. Ha olyan néger, hogy már generációk óta itt él a családja, akkor viszont én sem néznék rá máshogy, nem ítélném el, de nem is közelednék felé máshogy, mint fehérekhez.

Cigány barátom pedig van, igazából csak külsejéről jön le hogy cigány, egy jó nevű gimnáziumba jártunk együtt, tanult rendesen, és örülök, hogy a sok negatív sztereotípia hallata után is ismerhetek olyan cigányt, aki megcáfolja az összeset.

2011. szept. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
70%
Kultúrákból. Kulcsszó. A legtöbb cigánynak és négernek nincs kultúrája. Ma cigánynak lenni nem cigányzene és tánc és erkölcs, hanem utcagyerekség és maffia. Kb 1% az akiben van kultúra is. A feketéknek is sokféle kultúrájuk lenne, ha nem az addideadidit jellegűek meg a kalózok mutatkoznának be.
2011. szept. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!