Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ön emlékszik rá, hogy mit...

Ön emlékszik rá, hogy mit csinált 2001. szeptember 11-én?

Figyelt kérdés
2011. szept. 9. 20:21
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
94%
Fogalmam sincs, nem hiszem el hogy azokon kivül akik közvetlenül érintve voltak az ügyben, azok ennyire pontosan emlékeznek rá, hogy pont akkor mit csináltak.
2011. szept. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
85%
Ültem a tv előtt és először nem értettem miért van mindenki ledöbbenve. És hogy mi történt.
2011. szept. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim válasza:
85%
Nem, de ha visszaszámolok, valószínűleg suliban voltam.
2011. szept. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
88%

nagyjából


Már suli volt,hétköznap.

Délelőtt suliban voltam,délután otthon,gimis voltam még.

Mikor hazaértem,már hiradó ment,azt néztük egész délután és este anyámmal.

2011. szept. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
78%

2001. szeptember 11.-én hazajöttem a suliból, leültem leckét írni, közben szokásosan ment a TV a kedvenc sorozataimmal (bírósági műsorok a német RTL-en. Hát igen. :P) --> ott láttam, hogy megszakították a műsort, és New York-ot mutatták. Akkor még, ha jól emlékszem, mindkét torony állt... illetve az egyik biztosan, a másikat nem tudom pontosan.

Felhívtam apukámat, aki épp dolgozott, hogy nézzék a TV-t, hallgassák a rádiót az irodában. A magyar adókon akkor még nem ment semmi, csak rá úgy 20-25 percre talán.

Rémisztő volt látni az egészet. :(

Sőt, ha nem tévedek, a második gép becsapódását már egyenesben láthattuk...

2011. szept. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
78%
Igen, vacsiztam mikor hallottam hogy mi történt. Néztem a híradót.
2011. szept. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
95%
Suliban voltam, még ott ért a hír, de azt hittem, kacsa az egész. Papámnak van aznap szülinapja, azon gondolkodtam. Nem szoktam TV-t nézni gyakran akkor, ezért csak innen-onnan hallottam félszavakat, hogy terrortámadás, meg összedőlt tornyok, de nem figyeltem oda nagyon... egész az esti híradóig, ahol aztán a jéghideg futkosott a hátamon, míg néztem, és bőgtem, mint a fene.
2011. szept. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
45%
élöbe néztem a terrortàmadàst XD ..épp ment az a müsor a TVben amikor, valami müszaki cuccot mutattak a hàz aljàban amikor azt figyeltem, hogy hova megy az a repcsi... aztàn hopp..bele az épületbe
2011. szept. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
78%

Na, most látom, hogy milyen ellentmondásosat írtam. :P

Természetesen mindkét torony állt még, hogyha láttuk a második becsapódást.

Bocsánat, elég rég volt már, de most, hogy belegondoltam, kezdenek visszajönni az emlékek.

És igen, olyan délután 3-4 között kellett lennie, mert 3-tól ment nálam mindig a TV.

Csak azt nem tudom, hogy rögtön, mikor bekapcsoltam, ezt mutatták-e már, vagy még láttam a műsort egy ideig, és utána szakították meg... Ezt már tényleg nem tudom.

De hátborzongató volt az egész... És a további hírek is.

Utána már persze mindenki a TV-t nézte gondolom.

2011. szept. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
9-5-ig dolgoztam,és ment a rádió egész nap,de az első híradást még fel sem fogtuk,csak fél óra múlva a következőt.
2011. szept. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!