Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ön emlékszik rá, hogy mit...

Ön emlékszik rá, hogy mit csinált 2001. szeptember 11-én?

Figyelt kérdés
2011. szept. 9. 20:21
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
Én egyáltalán nem emlékszem akárhogy is erőlködöm. 11 éves voltam, talán suli volt, vagy is ilyesmi rémlik, semmi más. Mintha aznap láttam volna a tv-ben is az eseményeket, de ebben sem vagyok biztos.
2011. szept. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
100%

Igen, emlékszem, suli után felszálltam a buszra, majd bementem a belvárosba, hogy menjek matek korrepetálásra, már miközben sétáltam halottam szavakat a tornyokról, meg New Yorkról. Aztán mihelyt beértem, a tanárom, egyből leültetett a tévé elé,együtt néztük végig, hogy mi történt. Arra pontosan emlékszem, hogy az első híradások még 60ezer emberel szóltak, majd ahogy teltek az órák már csak 30ezerről, végül meg ugye kb. 3000-en haltak meg. (mert sokan késtek a munkából). Egyébként akkor éjszakáig néztem a híreket, és biztos sírtam is, bár akkor még jobban amikor az USA hadat üzent Iraknak. Most már én sem hiszem el, hogy tényleg terror támadás történt.

Amire egyáltalán ne emlékszem, hogy mit is tanultunk aznap matekból:-)

2011. szept. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
27/n
2011. szept. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:

Hazamentem iskola után, akkor 2 óra lehetett. A tesóm fél óra múlva ért haza és kérdezte tőlem, hogy hallottam-e, hogy megtámadták Amerikát? A buszon ezt hallotta. Nem akartam elhinni, pedig az állam le is esett...

Este meg is néztünk a híreket a családdal. Megdöbbentő volt, hogy csapódik be a két gép a tornyokba, majd azok összeomlanak. A tornyok összeomlását is alig akartunk elhinni...

És ezek a felvételek a koponyám legmélyebb részébe is belevésődtek.

2011. szept. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim válasza:
11 éves voltam...erre a napra emlékszek talán a legjobban....reggel bemegyek haverokkal suliba mint mindig,jó eltelt a nap tisztára fáradt voltam....mondtam haveromnak jöjjön át hozzám.:D oké eljött mentünk hozzám, leültünk a tv elé már nem emlékszek mit néztünk 1x csak meg szakítja az adást és akkor adták New Yorkot...tátott szájjal néztük, elsőnek azthittük valami kamu,de mikor belement a 2. repülő.... meg amikor láttuk a sok embert mikor ugrik.... mind ketten sírtunk,mert nagyon megrázó volt...:( aznap nem csináltunk leckét,se semmit egész éjszaka csak ez után kutattam, másnap bemegyek az iskolába, mindenki erről beszél, a tanárok is...és hát igen....nemsok embernek lett kész a leckéje....God Bless America.!
2011. dec. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
Aznap volt az egyetemen az évnyitó, mikor arról hazaértem már mindenhol ezt mutatták a TV-ben. Az évnyitón ott volt az akkori köztársasági elnök is, de az esti programjait már lemondta, mert visszautazott Bp-re a terrortámadás miatt.
2013. máj. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim válasza:
9 éves voltam, akkor kezdtem a 3. osztályt. Délután 3 órakor, a becsapódás idejében balettórán voltam, utána anyukám jött értem, orvoshoz mentünk, és a gyerekorvosi rendelőben már ez ment, majd otthon is... Láttuk összeomlani a tornyokat. Az első becsapódást még senki nem vette olyan komolyan, azt mondták, egy kis gép véletlenül csapódott a toronyba. A másodiknál viszont mindenki ledöbbent. Akkor, annyi idősen értettem meg először, hogy valami megváltozott a világban. El sem tudtam képzelni, hogy ilyen mértékű lehet az emberi gonoszság, ekkor szembesültem vele először. Másnap az iskolában 1 perces néma csenddel emlékeztünk meg, és osztályfőnökin beszélgettünk róla... Sosem fogom elfelejteni azt a napot és az utána következő időszakot.
2014. jún. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!