Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ön emlékszik rá, hogy mit...

Ön emlékszik rá, hogy mit csinált 2001. szeptember 11-én?

Figyelt kérdés
2011. szept. 9. 20:21
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt tv-m. A rádiót hallgattam, mint mindig. És aludtam. Várandós voltam, és én szinte az egész terhességem végigaludtam. Jah, és aznap mozdult meg a kicsi lányom a pocimban.
2011. szept. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:

Ismert pszichológiai jelenség hogy egy sokkoló hír értesülésének körülményeire a legtöbb ember emlékszik még évtizedek múlva is.


Na jó egy 7 éves nem, de őt nem is sokkolta. :)

2011. szept. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim válasza:
ünnepeltem az mcrt :))
2011. szept. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:

Elsős gimis voltam, suli után a haverjaimmal lógtam mint mindig. Beültünk a suli melletti kajáldába pizzázni szerintem mint általában. Amikor hazamentem, anyám azzal fogadott, hogy úristen, mi történt Amerikában, valami gépet belevezettek az ikertornyokba NY-ban és pont a fél hetes hírek mentek és leültem a TV elé és néztem.


25 N

2011. szept. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
100%
Repülőn ültem London felé. Mikor leszállt a gép akkor tudtuk meg mi történt azalatt, míg a levegőben voltunk.
2011. szept. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Éjszakás voltam (akkor még eü-ben dolgoztam), délután 3-4 körül ébredtem. Bekapcsoltam a TV-t (mert mindig zörög valami a lakásban, vagy tv, vagy rádió), és még ott az ágyban, álmos szemmel szembesültem a hírekkel.

Aztán bementem dolgozni...

2011. szept. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
100%
Én arra emlékszek, hogy leadták a hírekben, és a Big Brotherben is erről beszéltek (8 éves voltam)
2011. szept. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:

Emlékszem, hogy hazamentem, anyu pont otthon volt, mert amúgy nem szokott, és hallottam, hogy néz valamit. Azt hittem, Discovery, mert az angol hangra magyarul rábeszéltek. Aztán anyu mondta, hogy mi történt. Felhívtam a barátnőmet, és néztük a híreket.

24/L

2011. szept. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
100%
Délelőtt suliban voltam, akkor lettem 11-es. Amikor hazamentem, néztük a híreket, beszélgettünk a szüleimmel erről az egészről, politizáltunk, és minden híradót megnéztünk, de főleg a cnn-t. Este kutyasétáltatás volt. Túl sokat nem tanultam aznap...
2011. szept. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
Szia!Én de suliban voltam.Du hazaértem,lefeküdtem aludni.Majd 4kor amikor felkeltem megittam a tejes kávém és a Fix.tv-n akartam nézni a Restartot Vendivel. S mire bekapcsoltam a tv-t már az menet.Azt hittem valami filmelözetes. De minden csatornán ez ment ugy esett le..Most 26L (hamarosan)
2011. szept. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!