Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szobatárs-PARA, mit tegyek?

Szobatárs-PARA, mit tegyek?

Figyelt kérdés
sziasztok. most vagyok 9.es gimis, suli nagyon nehéz, és most a szobatársaimmal is egy kicsit gondom van szerintem. 1-3 nap tök arik, utánna meg nagyon parák lettek.. lenézés, csak egymással beszélgetnek kb és kihagynak minden programból (3an legjobb barátnők már több éve, én csak most ismertem meg őket). mit tegyek, hogy ne legyen ilyen rossz a helyzet, vagy ne rosszabbodjon? semmi rosszat nem tettem, úgyhogy nem értem.. :(
2011. szept. 9. 21:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem mutatod ki, hogy ez neked rossz, viszont érezteted velük, hogy elfogadod őket így, ahogy vannak, nyert ügyed lesz. Beletelik egy kis időbe ugyan, hogy rájönnek, neked nem olyan para.
2011. szept. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én a helyedben megkérdezném, hogy lehet-e másik szobába kerülni..
2011. szept. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Még nagyon az elején vagytok az évnek, ők már régóta barátnők, te pedig teljesen új vagy számukra. Idő kell, amíg összebarátkoztok, és te is a csapathoz tartozol majd. Türelem! Próbálj te is közeledni hozzájuk, javasolj közös programot, hívd őket valahová, vagy vigyél sütit, és kínáld meg őket stb.!
2011. szept. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nyílj meg. ajánld fel nekik egy közös progit :D pizsi parti ilyesmi :DD
2011. szept. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

első, eddig ezt próbálom..

második.. esélytelen. és osztálytársaim.

harmadik.. közös programra nincs idő, süti osztás volt már..

félek:|

2011. szept. 9. 21:48
 6/6 anonim ***** válasza:
vigyél be nekik egy pasit
2011. szept. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!