Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit csináljak ha éles helyzetb...

Mit csináljak ha éles helyzetben elkap a para?

Figyelt kérdés
Ma ez egyik osztálytársam ok nélkül nekem ugrott és azzal fenyegetett,hogy megver,én meg nagy nehezen kimagyaráztam magam. És itt a baj! Valamiért a verekedés említése is parával tölt el...pedig már küzdő sportolni is elkezdtem( hó végén vizsga 1. övért),és lehet,hogy le is tudtam volna verni de valamiért bepánikolok(elkezdek remegni, a hangom elcsuklik) és mindig meg kell miatta alázkodnom...mit csináljak,hogy ez a kisebbségi komplexus megszűnjön és ki tudjak állni magamért?
2011. okt. 11. 17:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Legközelebb KAPÁSBÓL verj kettőt le neki.

Majd pislog mint a hal ,azt se tudja milyen rendezvényen van.

Ha meg teszem azt 3an jönnek ,akkor mindig a legnagyobbat kell leverni, a csicskái már nem fognak bántani.

2011. okt. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem több önbizalom kell.Ha valaki fenyeget,nem kell megijedni,lehet, az illetö náladnál sokkal gyávább,de nem mutatja.És el kell venni a kedvét a támadástol,elsösorban azzal,hogy bátran a szemébe nézel.A székely azt kérdezi a támadojátol
2011. okt. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

( az elözö folytatása )

Osztán tekenyöt a belednek hoztál-é?

De talán a legjobb ha szavakkal uralod a helyzetet.

2011. okt. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ismerem az érzést.... sajna :S Utólag persze már mindent másképp csinálnék...de abban a helyzetben leblokkol az ember..én irigylem azokat akik egyből kiállnak magukért, és ha kell meg is védik magukat(fizikailag is)..
2011. okt. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!