Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Tegeződés para. Bután értem...

Tegeződés para. Bután értem magam. Már felesleges ezen agyalnom?

Figyelt kérdés
Pár nappal ezelőtt be kellett mennem egy 'céghez'. Az ügyvezető igazgatóval 'lazán' beszélgettünk (semmi magázódás,stb). Aztán amikor kimentem aztán jutott eszembe, hogy hoppá, ezt lehet nem kellett volna!
2011. júl. 3. 13:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyugi, ha nem kellett volna, akkor már ezt éreztették volna veled az ottlétedkor.
2011. júl. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mostmár mindegy.

De próbálj felnőttként viselkedni

2011. júl. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha ő kezdte a tegeződést, és meg sem kérdezett, hogy mit szólsz hozzá, inkább ő viselkedett bután, ne érezd magad rosszul miatta. Ha te kezdted, akkor viszont te viselkedtél bután. Sem munkaadónak sem munkavállalónak nem helyénvaló kapásból, kérdezés nélkül tegeződni. Amúgy meg ezt általában a munkaadók szokták felajánlani, viszont akkor illik elfogadni.
2011. júl. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!