Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Merjek vele tovább is beszélge...

Merjek vele tovább is beszélgetni? Ez beteg?

Figyelt kérdés

Úgy kezdődött, hogy bejelölt egy srác a facebookon. 19 éves, amerikai, New Yorkban lakik. Azóta beszélgettünk (angolul).

Nagyon jófej, kedves, mindenféléről lehet vele beszélgetni. Tegnap a "nagy álmainkról" beszélgettünk épp. Ő azt mondta, hogy neki az egyik a mennybe kerülni, a másikat pedig nem akarja elmondani, mert megijednék. végül elmondta. A 2. legnagyobb álma megölni egy embert. Erről egy kicsit tovább kérdezgettem, és mint kiderült, kíváncsiságból.

Eddig tök normális volt a srác. Most meg ez... És megkérdeztem, hogy másnak is elmondta-e már ezt. Nem, csak nekem. És nem tudja, hogy miért pont nekem, aki több mint 10 óra repülőútra lakik tőle és még nem is ismer rendesen.

Persze, általában mindenkiben benne van egy picit a kíváncsiság ilyen téren. Na de ennyire?

Nem félek tőle, tudom, hogy soha az életben nem találkozunk, de nem tudom, hogy kéne-e vele tovább beszélgetnem. (100, hogy amerikai, úgy is beszél, meg most is alszik ((hajnali 4 van náluk)))

Bocsi, hogy hosszú lett :S


2011. szept. 10. 10:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
44%
A kérdés az, hogy TE akarsz olyan barátot, vagy akár csak havert, aki gyilkosságról álmodozik? Te is hülye vagy, hogy ezek után még gondolkodsz róla, hogy beteg-e, vagy sem?
2011. szept. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
50%
Azonnal szakítsd meg vele a kapcsolatot!
2011. szept. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!