Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen felnőtkorra vágytok?

Milyen felnőtkorra vágytok?

Figyelt kérdés

Én az általános iskola elvégzése után mindenképpen egy erős (kéttannyelvű) gimnáziumba, majd főiskolára szeretnék menni. Igazából még nincs kiforrott gondolatom a szakmám felől, de szívesen lennék újságíró, tévébemondó, tévériporter, színésznő, orvos, tanárnő, óvónő, esetleg pszichológus. Kedvenc tantárgyaim a nyelvek, a történelem és a biológia. Az év végi átlagaim 4,5-5,0 között szoktak mozogni, általában jeles vagyok.

Ha már jó munkám lesz, és jól is fogok vele keresni, csak akkor szeretném elkötelezni magam valaki mellett örökre, szóval 30 éves korom körülre tervezem az esküvőt (valami ilyen helyen: [link] és a családalapítást. Teljesen mindegy, hogy lányaim, vagy fiaim születnek majd, a lényeg, hogy egészségesek legyenek. Fiúnevek közül a három kedvencem az Ervin, a Flórián és a Dávid, lánynevek közül pedig a Rozália, a Luca és a Janka.

Legszívesebben maradnék Magyarországon, de lehetséges, hogy elmegyek Ausztráliába. A házam ilyesmi lesz: [link] a nyaralóm pedig ilyen: [link]

Remélem, hogy a férjem intelligens, kedves, társaságkedvelő, érdeklődő, művelt ember lesz, aki jó férj, és egyben jó és türelmes apa is. Kinézetre a szőke, kék szemű típusok tetszenek, de ez majdnem hogy lényegtelen (persze csúnya ne legyen).


És ti hogy tervezitek?


2011. szept. 10. 20:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
hát régen mindig akartam egy lambót (gyk lamborghini) nos ja minden jól megy tavasszal lesz is. csak azt nem tudom mit csinálok a felnőttkorom többi részével :( bizniszelek kicsit még aztán pénz brókerhez aztán ülök rajta törődök a jövőbeli gyerekekkel. most vagyok 19
2011. szept. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
35%
Álmodik a nyomor, majd felnősz picikén és rájősz,ohgy orvos vagy kislakásban panelban, két gyerkkel és se nyaralód, se nyarláos, se autód se msemmid.
2011. szept. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én egyetemre szeretnék menni, aztán jogászként működni, de hogy azon belül merre, azt még nem döntöttem el. Szeretnék sok pénzt keresni, ugyanis anyagias a természetem, nem a pénz birtoklása boldogít, hanem az, amikor felhasználom. Családot nem tervezek, de szeretnék egy férfit, akivel igazán boldogok lehetnénk, de mivel nem bírom magam körül az embereket és emiatt hosszútávon én is kibírhatatlanná válok, nem szeretnék együtt élni vele. Gyerekvállalás helyett szeretnék örökbe fogadni egy afrikai árvát, bár erre nem sok esélyem van, ha nem megyek férjhez és ezáltal nem tudom a klasszikus családmodellt prezentálni, így marad az anyagi támogatás. Eddig úgy gondoltam, hogy lakásban szeretnék élni, de most, hogy láttam a te házadat, komolyan meginogtam. :-) Az a baj, hogy a ház körüli munkákhoz nem fűlik a fogam, azt meg nem hiszem, hogy annyira sokat tudnék keresni, hogy teljes személyzetet tartsak, hiába dolgoznék nagyon keményen.


Hogy mindezt külföldön vagy belföldön kezdem majd megvalósítani, az még elválik, de mindenképpen szeretném bejárni a világot New Yorktól Ugandáig.


Sok sikert! :-)

2011. szept. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
jó gimnáziumba szeretnék menni. utána vagy itthon menni egy jó egyetemre (ELTE, Szegedi ) vagy külföldön, bár az elit egyetemek ugye nagyon nehezek, de egy középszintűvel is "megelégszem". ha felvettek, halasztanék egy évet, és elmennék stewardessnek. majd egyetem. aztán pedig dolgoznék. újságírás, írás, idegenvezetés, kiadás érdekel.
2011. szept. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
amúógy az álmod látom nagyon gyermeki. ha itthon szeretnél orvos, óvónő, tanár lenni akkor 100%-hogy nem lesz ilyen házad, hacsak a férjed nem egy milliomos..
2011. szept. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

ja és nagyon nagyon szeretnék sokat tuazni. mivel érdekel a világ, és az újságírás, írás is ezért hírügynökségnél való dolgozás is szóbajöhet.

szeretnék 2-3 gyereket, ahogy az anyagi helyzet megengedi, de miniumum egyet mindenképp. 30 éves koromig szeretnék sokat bulizni, élni az életet, majd megállapodni egy igazi szerelem mellett.

2011. szept. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Álmodni jó dolog, de, mire oda kerülsz, változni fognak, és rájössz, mit érdemes valóban tanulnod :)


Per pillanat szeretném elvégezni a szakot, amire járok (másodéves mérnökinfós vagyok), közben lehetőség szerint megfelelő kapcsolatrendszert kiépíteni, és mesterképzésen továbbtanulni. Ezen a területen valós esélyekkel indulhatok a munkaerőpiacon, jó kezdő fizetéssel, minden más meg majd alakítja magát. Mindegy kivel, csak szeressen, mindegy, hány, csak egészséges legyen, mindegy, hol, csak boldogok legyünk.

2011. szept. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

"Álmodni jó dolog, de, mire oda kerülsz, változni fognak, és rájössz, mit érdemes valóban tanulnod "


Ezt inkább úgy kéne módosítani, hogy álmodni jó dolog, de, mire oda kerülsz, változni fognak a dolgok, és rájössz, hogy a jelenkori kormány szétkúrt@ az álmaidat. Főleg, ha orvos akarsz lenni.

2011. szept. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Na na... nem mindegy azért, hogy milyen orvos!! Szerintem a nőgyógyászokat, bőrgyógyászokat és fogorvosokat pl. egyáltalán nem kell félteni! :) Ők tudnak maszekolni dögivel és több pénzt megkeresnek sokszor egy nap alatt, mint más napi 12 órányi robotolással egy hónap alatt.
2011. szept. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pedig, az álmokat nem szabad szétzúzni, mert azok viszik előrébb az embert, sőt, aki nem álmodozik, az lehet nem is tesz meg semmit az ellésükért, és akkor csak elvan, pedig nem ezért élünk.

Mondjuk már 27éves vagyok, de nekem is vannak álmaim, ami jelen pillanatban egy földház egy biofarmmal (amit nemrég láttam élőben is, tehát nem irreális),

[link]

Valami hasonló, de a szigetelése autógumikból és üvegpalackokból lenne.

Akkor jó lenne elvégezni a környezettant és környezetvédelmi előadásokat tartani országszerte, belépni a Greenpeace-hez, hosszabb távon kimenni Brazíliába, és megmenteni az esőerdőket. Család: szeretnék egy embert aki mellettem áll mindenben, talán esküvőt is:valami abszurdat, gumikötéllel ugrani egy vulkán felett, ilyesmi. Gyerek: ha majd eléggé felnövök hozzá, akkor egy néger kislányt szeretnék örökbefogadni (már 16évesen is szerettem volna, tehát nem hiszem, hogy változni fog).

Állatok:annyit szeretnék, amennyi csak elfér, most hogy ne kezdjem sorolni.

2011. szept. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!