Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van az h nem válaszolnak...

Miért van az h nem válaszolnak face-en?

Figyelt kérdés
Pl. tegnap kiírtam az üzifalra, hogy hétvége, végre pihi:D és senki nem jelzett vissza. Ugyanezt kiírta más szavakkal volt o. társam, többször bukott, azt hiszi ő a suli menője, cigizik, drogozik, minden... erre neki vagy 5-en lájkolták, és rögtön írtak üzit is. Meg próbálok ötleteket gyűjteni szalagavatóra, linkelek zenéket h mi lenne jó erre mintha mindenki halott lenne. Egyébként azok akik otársaim voltak és buktak mindig több lájkot kaptak/kapnak, még akkor is ha olyan hülyeséget írnak ki h Brad Pitt is füvezik vagy vmi hasonló. Én meg próbálnám szervezni a műsort, semmi reakció. Eddig is csak az afterparty helyszíne és időpontja van meg és ofőnök ránk bízott mindent ő nem fog beleavatkozni, a tablót is magunknak kell rendezni - mi fizessük opénzből a költségeket, vágjuk össze az ovideót, gyakoroljuk be a közös éneket és a közös oprodukciót. És nem tudom mikor akarjuk mindezt megtenni ha még az alap dolgokat sem beszéljük meg pedig nem két perc. Pedig a diákigazgató választást is msn-en keresztül beszélték meg úgy h sokak nem is tudtak a vidiről. Szal nem értem...
2011. szept. 10. 20:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
mert az ilyenek bejelölnek olyanokat hogy "Egy Kifli", meg "NApsugárka", és azok lájkolnak..amúgy Facebook nélkül meghalnál? miért nem azt elemzed így ki hogy élőben hogy viszonyulnak hozzád?!
2011. szept. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Így van, nem az a lényeg hogy face-en mit gondolnak rólad!

A való életre figyelj...

2011. szept. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehetsz túl népszerű arc ez a helyzet akkor. :(

Amúgy velem kb ugyanez a helyzet, keveset írok ki valamit a falra, de azt is ha 1-2-en lájkolják, már sokat mondtam. Mondjuk eleve nem is sok ismerősöm van. De engem nem zavar.

2011. szept. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem az h nincs élet Facebook nélkül csak sosincs olyan óra vagy annyi idő h az egész bált leszervezzük... és az első kedves hozzászólónak üzenem, hogy a moderátorok felül fogják bírálni a kommentárját!
2011. szept. 10. 21:06
 5/8 anonim ***** válasza:
63%
talán nem facebookon kéne megbeszélni a szalagavatót...meg talán az életedet sem ott kéne élned! nyomorék
2011. szept. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%
-.-'
2011. szept. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Ne abból álljon az életed hogy "úristen, nem lájkoltak elegen, mi lesz most..."
2011. szept. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Uhh, eléggé kiállhatatlan vagy, ne csodálkozz, ha nem bírnak..
2011. szept. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!