Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Magyarországon miért nincsenek...

Magyarországon miért nincsenek olyan "igazi" darkos pasik?

Figyelt kérdés
Mármint külsőségekben gondolom, ien goth/industrial irányzatban. Nem nagyon látok én legalábbis olyat, aki úgy festegetné magát meg tényleg oan cuccokat is hordana. Max. elvétve 1-2. De úgy szexi goth pasit nem nagyon láttam még az országban. Akik vannak is, külsőleg igencsak összetéveszthetők 1rockerrel... -_-
2011. szept. 11. 00:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"Úgyh pl. nekem is az a véleményem, ha valaki rajta keresztül ítéli, ismeri meg a gothokat, akkor elég rossz helyen tapogatózik, eléggé félreérti a dolgok lényegét és azt, hogy voltaképp miről is szól ez az egész..."


Ez teljesen korrekt és tényszerű. De akkor azt is érted, hogy akinek egy kicsit is közel áll a szívéhez a szubkultúra, miért veti meg az efféléket: mert az ő közreműködése is csak rátesz az amúgy sem túl pozitív összképre kis hazánkban.

2011. szept. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Ezt nem is cáfolom, teljes mértékben egyetértek ^^
2011. szept. 11. 14:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!