Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » "Mérgező" emberek ellen...

"Mérgező" emberek ellen hogyan lehet a leghatékonyabban védekezni?

Figyelt kérdés

Tegnap a vonaton utaztam. Két emberke volt, aki nagyon feldühített, és mivel úgy esett, hogy a zenémet nem hallgathattam (tartalékolnom kellett a repülőre a delejt), kénytelen voltam egy két és fél órás úton két, nagyon durva ember ember lelki szemetét lenyelni.


Ti hogyan védekeztek ez ellen (természetesen a zene a fülben nagyon jó ötlet, én is ezt teszem, de ha nem lehet akkor hogyan másként? Füldugó sem volt nálam.)?


2011. szept. 11. 09:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
66%

Ülj át máshová,beszélges egy másik utassal.Ènekelj-dúdolgass lá-láz magad elé.Dugd be a füled.

Ha még mindíg zavar utazz kocsival.

2011. szept. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
62%

Nem tudom mi lehetett a téma, de én is sokat mérgelődöm ilyeneken...

Az a baj, hogy a nagyátlag IQ szintje megegyezik egy amőbáéval, és ők merik a legbátrabban vállalni az álláspontjukat, úton útfélen okosítják az embereket...

Undorító, a butaság csak butaságot szül...aztán csodálkozunk, hogy milyen ez az ország...

Én néha nem bírom megállni és beleszólok, de ez ritka, mert lassan már ha kilépek az ajtón azonnal megy a zene a fülembe :D

2011. szept. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
47%
Egyszerű: utazz taxival, vagy magánrepülővel.
2011. szept. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%
Vigyél magaddal egy könyvet és olvass!
2011. szept. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Írtam, hogy olyan helyzetbe kényszerültem, amelyen nem tudok változtatni, azaz cselekedni.


Nincs zene, nincs füldugó - a zenét hallgatom egyébként, de most nem volt rá lehetőségem. A vonat teli volt (IC), Ferihegyre mentem, nem rohangászhatok egy 20 kg-s csomaggal plusz hátizsák csak úgy szerte a vonaton.


A vonaton a tömeg ellenére viszonylag csend volt, mert hajnali vonat volt. Máshova nem ülhetem.


Dalolászni nem fogok, nyílvánvalóan - én nem vagyok agresszor. Tudok viselkedni, még telefont sem veszek fel, csak az előtérben, mert tudom, hogy van, akit zavar és bunkóság, neveletlenség kiteregetni nagy hangon egy személyes beszélgetést, ami csak lét emberre tartozik.


Beszélgetni nem volt lehetőségem, de kedvem sem. Mivel a hosszú út és a repülés miatt ideges voltam, sokkal jobban megviselt ez az egész, mint egyébként.


Köszönöm a válaszokat, továbbra is várok építő jellegű, problémamegoldásra koncentráló válaszokat. Köszönöm!

2011. szept. 11. 09:35
 6/16 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem egy picit javítanod kell a türőképességeden. 2 és fél órán keresztül gyakorlatilag bármit ki lehet bírni. Nem tudom, hány éves vagy, de ettől valószínűleg nagyobb problémáid is lesznek az életben. Azt is meg lehet tanulni, hogy mélyedj el a saját gondolataidban, és ne a külvilágra figyelj.
2011. szept. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem ítélkezést kérek, hanem okos, a problémára koncentráló javaslatokat.
2011. szept. 11. 10:07
 8/16 anonim ***** válasza:
80%

Én szívbaj nélkül meg szoktam mondani: "Elnézést uram/hölgyem, nem veszi észre, hogy egyáltalán nem érdekel a mondanivalója?"

Nevezzetek bunkónak, ha akartok, szerintem az is bunkóság amit ők csinálnak.

2011. szept. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
38%

hogy meg tudd ítélni a helyed a világban, bizony néha végig kell hallgatnod az ilyen beszélgetést is...egyre bölcsebb leszel a sokféle ismeret birtokában, egyre kifinomultabban tudsz válogatni, helyet keresni, stb...


legyen elég az a tudat, hogy nem tartoznak a barátaid közé, aztán horribile dictu hazamennek és gyereket nevelnek, asszonyukra fekszenek...borzasztó lehet...más is szenved talán...

2011. szept. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
89%
Ez már a multé ,nemhinném hogy ellőfordul többet, vigyél pótakksit, könyvet.
2011. szept. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!