Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » "Mérgező" emberek ellen...

"Mérgező" emberek ellen hogyan lehet a leghatékonyabban védekezni?

Figyelt kérdés

Tegnap a vonaton utaztam. Két emberke volt, aki nagyon feldühített, és mivel úgy esett, hogy a zenémet nem hallgathattam (tartalékolnom kellett a repülőre a delejt), kénytelen voltam egy két és fél órás úton két, nagyon durva ember ember lelki szemetét lenyelni.


Ti hogyan védekeztek ez ellen (természetesen a zene a fülben nagyon jó ötlet, én is ezt teszem, de ha nem lehet akkor hogyan másként? Füldugó sem volt nálam.)?


2011. szept. 11. 09:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
30%
Hát ha neked az én kommentem ítélkezés, akkor nálad bajok vannak.
2011. szept. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
43%
Már a kérdésből kiderült, hogy bajok vannak nála.
2011. szept. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
37%

Igen, tudom, de nem akartam bántani.

:)

2011. szept. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
83%
Tény, hogy tudnak idegesítőek lenni ezek az emberek, de elhiheted lesznek még nagyobb gondjaid az életben. Egyáltalán hozzád szóltak ezek a kekec emberek, vagy egymáshoz? Mert ha később gyereked lesz, öreg nénikék ellenállhatatlan vágyat fognak majd érezni, hogy mibe tudjanak beleokoskodni a gyereknevelés terén. Én már messziről kerülöm őket, gyakran átmegyek az út túlsó oldalára :) Sőt, ha megházasodol, akkor a férjed/feleséged családja, rokonsága azt se tudja majd mibe üsse bele az orrát. És ezek még csak a lájtosabb oldalai az életnek. Addig örülj, míg egészség van.
2011. szept. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes válaszokat. A pótakku a legjobb megoldás, hálás köszönetem. Nem tudom, hogy most mi a helyzet Ferihegyen, milyen a biztonsági szolgálat, de egyszer már rám szóltak, amikor tölöttem az akkumat, hogy ne használjam az áramot... Ezért az MP3- akkuját tartalékolnom kell a repcsire.


A helyzet egyébként a jövetkező:


A liba, aki egész úton pofázott, az a fajta ostoba hisztérika, aki az ostobasága mellett rendkívül durva agresszor is. Folyton "tudod-ozik", ami egyenes jele a kisebbrendűsági komplexusának, folyik belőle a lelki szemét; soha nem hallgatja meg a választ sem, a másik embert sem, csak dől belőle a szennylé, bárki bármit javaol neki, az nem jó, játszmázik stb. - és ha akarja az ember, ha nem, egy idő után bemászik a bőre alá is. Ilyen ocsmány típus pl. Agatha Christie The Hollow-jának Nauszikaa-modellje, akit érdekel, olvassa el. Bármely értelmes, érzékeny, okos embert megviselnek az ilyen emberek, ha kellően sokáig kell hallgatni őket - max. nem tudatosul az áldozattá lett emberben, hogy mi miatt érzi magát pocsékul.


Az ilyen agresszor ember nem ismeri a függő beszédet, azaz egyes szám második személyben beszél - ezzel kiterjeszti az énjét mindenkire, ezért különönsen aljas a játszmázása.


Annak két embernek üzenem (13.48 körül), aki nem értette a problémát, hogy nem velem van a baj, hanem velük. Aki ugyanis egy helyzetben áldozattá lett embert elítél, az maga is agresszor.


Kíváncsi voltam a válaszokra, köszönök mindent, további szép napot! :)

2011. szept. 11. 17:45
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Senki sem védte az ilyen ostobenkó embereket, csak te reagálod túl a dolgot. Vannak retardáltak a világon? Jó reggelt, ez senkinek nem újdonság.
2011. szept. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!