Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért ennyire pénzéhesek és...

Miért ennyire pénzéhesek és könnyűvérűek a magyar nők?

Figyelt kérdés
2011. szept. 11. 09:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
30%
ez nem igaz tegnap hallottam hogy őket nem boldogítja a pénz birtoklása inkább a felhasználása :D haahahaha
2011. szept. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%
Nem kell általánosítani. Nem pénzéhesebbek, mint a többi országban, vagy ha te így látod, akkor A: nem voltál eleget külföldön, B: Magyarországon forgolódsz rossz társaságban.
2011. szept. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
66%

Nem csak a nők, én is pénzéhes vagyok addig, amíg nincs annyim, amennyi elég az igényeim kielégítésére.

És ebben benne lehet az is, amit a könnyűvérő magyar nőkre költenék.

2011. szept. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
66%
mert csoró az ország ....
2011. szept. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
61%
Ha nem lennének ennyire pénzéhesek a tiszteletlen házban, a magyar nők se lennének ennyire pénzéhesek a szemünkben.
2011. szept. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 "valaki" válasza:
37%
Azért, mert a fatökű, ronda magyar férfiakat semmi másért nem lehet elviselni..
2011. szept. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
33%
Én nőként beismerem pénzéhes vagyok!!! Imádom, ha a munkámért vagy tanulmányaimért busásan megfizetnek, mert jó érzés látni, hogy a pénzem gyarapodik. VISZONT... a jövőmre gyűjtök, nem pedig elszórom és kifejezetten utálom ha egy pasi mindent ki akar nekem fizetni... Ergo az hogy valaki "pénzéhes" elég tág fogalom szerintem! :)
2011. szept. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
78%
A pénzéhesség kezd átértékelődni egy bizonyos politicus nevű rablógazdálkodó-állatfajra.
2011. szept. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
46%

Nemcsak a nők, hanem a férfiak is pénzéhesek Magyarországon, mert mindenki abból él és rohadtul keveset keresünk belőle.

Könnyűvérű nők meg a világ bármely részén megtalálhatóak.

2011. szept. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
50%
Az én barátnőim egytől egyig tisztes családanyák és hűséges feleségek. Én is. Pedig Magyar nők vagyunk. Lehet, hogy rossz körökben forogsz?
2011. szept. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!