Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan mondanád meg egy...

Hogyan mondanád meg egy sértődékeny embernek, hogy NAGYON BÜDÖS?

Figyelt kérdés
2011. szept. 11. 19:20
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy egy légtérben dolgozunk, és nem vagyunk puszipajtások, de a kollégák közül én vagyok a "nagyszájú", és most mindenki tőlem várja, hogy csináljak valamit :)
2011. szept. 11. 19:27
 12/21 anonim ***** válasza:
91%

Nekünk az osztályunkban volt két srác akinek elég izom szaga volt. Mikulásra meg mittomén mire vettünk nekik dezodort meg parfümöt és tettünk mellé semleges ajándékokat is. Így nem volt annyira feltűnő de mégis értették a célzást.


17/L

2011. szept. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
86%
Helyezzetek az asztalára egy szépen becsomagolt tusfürdőt név nélkül. Így senkire nem fog konkrétan haragudni.
2011. szept. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
86%

Egyszerű. Fogsz egy papírcetlit,majd ráírod :

JÓSKA BÜDÖS VAGY!!!

2011. szept. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
86%

Nekünk is osz.társunk volt ilyen!Először szépen finoman mondtuk neki hogy jó lenne ha befújná magát vagy borotválná a hónalját!

Semmi hatás!Aztán már durvábban mondtuk neki,arra sem reagált,majd befújtuk mi!:-D

Nagy szemétség volt,de nem bírtuk a bűzét!

2011. szept. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
89%

Ez nagyon ciki dolog, főleg nők esetében. Ami a nagyon gáz, hogy általában az érzi magát pocsékul, aki sérelmezi a másik penetra szagát.


A férjemnek volt egy rettenetesen büdös munkatársnője. Nemigen mosdott, izmos hónaljkutyája volt és nemigen törődött azzal, hogy hány napos átizzadt ruha van rajta. A dezodorról tán azt hitte, hogy csak pénzcsalásból találták ki. Nem a férjem dolgozott vele egy szobában, hanem egypár munkatársnő, akik felváltva jártak "szellőzni" a közös KV-szobába. Mindenki panaszkodott rá, de senki sem mert tenni semmit.


Diszkréten kérd meg, hogy figyeljen oda magára, ha nem, akkor a főnökéhez érdemes fordulni. A férjem munkatársa esetében a kibekkelés is működött, mert mire tényleges tettekre kerülhetett volna sor, addigra letelt a csaj szerződése és távozott - mindenki örömére. Senki sem tartóztatta...


Én megmondanám egy KV mellett egyenesen a szemébe, négyszemközt, hogy mi az ábra.

2011. szept. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
91%

Azt nem értem, hogy az ilyen illető hogyhogy nem érzi magán? Én egyből érzem, ha leizzadok, igaz, ez ritka, mert izzadásgátlót használok.

Kellemetlen ügy. Nekem is volt egy /szerencsére csak alkalmi/ kolléganőm, aki borzasztó izzadságszagú volt. Célozni céloztak rá a többiek / "Levegőt, mert szörnyű emberszag van!" / de szólni szerintem senki se szólt neki négyszemközt. -lehet, hogy dezodort kellett volna csempészni a cuccai közé.:-)

Én személy szerint nem szólnék. Mert, tanácsot szoktam adni, segíteni, véleményt mondani, de ilyen esetben paff vagyok. Még családtagnak se szóltam, ha valaki szagos volt...

Sértődékenynek pláne nem szólnék. Ezt neki kéne észrevennie.

Amúgy meg, akad olyan ember, aki tényleg nem tehet róla, ha szaga van. Mert létezik valami anyagcsere zavar, ami ezzel jár. Hallottam olyanról, aki bármennyit fürdött, dezodorozott, semmi se segített rajta. Ez szörnyű lehet.

2011. szept. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
86%

A kellemetlen lehelet is szörnyű tud lenni. Azt is nehéz elkerülni, nem csak a verejtékszagú kollégát.

Nem irigylem az egészségügyben dolgozókat, mert sokféle szagot kénytelenek szívni.

2011. szept. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
85%
Nálunk is volt egy kolléga aki víziszonnyal küzdött,legalábbis ha az a víz a zuhanyzóból jött ki.Néhányszor megemlítettük neki hogy jó lenne ha kicsit odafigyelne a tisztálkodásra,de ezek után is kerülte a fürdőkádat.Aztán megfogtuk,becipeltük a zuhanyzóba hogy bevágjuk alá,de amíg odaértünk vele párezerszer megígérte hogy fürdeni fog,és csodák csodája ott azonnal le is zuhanyzott és nem jött be többet büdösen:) Csináljátok ezt ti is,vagy mondjátok neki hogy NE FÜRGYÉÉÉÉ LE! :)
2011. szept. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
78%
Előbb derítsd ki valahogy, nem betegség miatt van-e esetleg. Ha nem, akkor őszintén.
2011. szept. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!