Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért veszek magamra mindent...

Miért veszek magamra mindent és vagyok ennyire sértődékeny?

Figyelt kérdés
Az osztályban álltam egy lány mellet, oda akart menni a tanárhoz és azt mondta hogy menj már arrébb. Ez csak egy példa. Na pl. én ilyenek képes vagyok besértődni. Szerintem kicsit bunkósság ha valaki így mondja mert én úgy szoktam mondani hogy légyszíves vigyázz. Am egyébként alánnyal közömbös vagyok.
2011. máj. 11. 20:00
 1/1 anonim ***** válasza:

nem tudom miért van ez, de azt tudom már tapasztalatból, hogy ha mindenen besértődsz, egy idő után senki nem akar majd beszélni veled, mert arra senkinek nincs hangulata, hogy vigyázzon minden egyes szavára

legyél vidám, felszabadult, beszélgess jókat, és szärd le nagy ívben, hogy mások mit gondolnak

2011. máj. 12. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!