Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Barátnő, az ilyen ember? Vagy...

Barátnő, az ilyen ember? Vagy csak én vagyok sértődékeny?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm és nem tudom, h mit gondoljak róla. Nagy mértékben függök tőle, ő az egyetlen barátom(elvileg), a többi csak haver, és ezzel a lánnyal kapcsolódom egy baráti körhöz is.

Gyakran nem tudom, h mit gondol rólam és sokszor érzem azt, h nevetségesnek tart. Nem nagyképűségből mondom, én vagyok, a szebb a jobb ízlésű, de amilye neki van,: szerelem, barátok az sokkal többet ér.

Gyakran érzem, h lenéz és hülyének tart, valószínűleg kibeszél a hátam mögött és ez nagyon fáj. Az is bánt, h amikor összejött a barátjával rám mindig számíthatott, akármikor beszélhetett róla velem. Most, h nekem is lehetne vkim fel sem hozza nekem a témát. Én pedig nem akarok kérdezősködni, mert akk tudni fogja, h fontos nekem az a srác. Vagyis biztos tudja, és direkt nem beszél nekem róla(nagyon jóba vannak).

A névnapomon sem köszöntött fel, pedig én mindig emlékezem rá, h neki mikor milye van és meg is ajándékozom. Nem kellett vna ajándék, csak azért egy boldog névnapot jól esett vna. Nagyon bánt a dolog, tudja, h nekem csak ő van. És ez nagyon rosszul esik.

19/L


2011. jún. 29. 20:40
 1/5 A kérdező kommentje:
Most miért kellett átrakni a kérdést. Egyáltalán nem ebbe a témába tartozik.
2011. jún. 29. 20:47
 2/5 anonim ***** válasza:

"Nagy mértékben függök tőle, ő az egyetlen barátom"

Hát, az nem túl jó dolog. Mármint, a függés.

2011. jún. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De mit tehetek? Gyakran megbánt, lépjek csak túl rajta? Haggyam?
2011. jún. 29. 20:49
 4/5 anonim ***** válasza:
ugyan így voltam én is...aztán kiderült, hogy nagy baj van. Én is megkérdeztem magamtól, hogy kell-e nekem ilyen "barát"? Ha már kibeszél és igazából le sem szar, csak te tartod benne az érdeklődést, akkor az már nem barátság, hidd el. :S Én akkor jöttem rá, amikor jó pár napig nem is kerestem egyáltalán direkt és kiderült, hogy ő sem volt rám kíváncsi, de ő nem direkt! 21/F
2011. jún. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ide írom le és mindenképp az eszembe vésem, h ez a lány nem barátnő... Ő nem az!!!!!

Erre mindenképp mindig emlékeznem kell. Fontos !!!!

2011. júl. 12. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!