Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek változzak meg?...

Szerintetek változzak meg? Bővebben lent

Figyelt kérdés
én 1 nagyon furcsa természetű,csendes,visszahuzodó lány vagyok....sajnos ezmár rég észleltem magamon,hogy nehezen ismerkedek,nagyon csendes vagyok és furcsa,másabb mint a többi lány:( kevés barátom van,de akiket ismerek is alig álnak szóba velem a szián kivül..pedig rengeteg ismerősöm van,barátnőm csak 1 igaz barátnőm rajta kivül senki más barát,csaka pasim....az osztályközöségem nagyon rossz számomra,mindig egyedül ülök mivel páratlan számu lány vanaz osztályban...én meg "kilógok" csak 2 vel vagyok jóban....többi hozzám sem szól,csak néznek...másoknak műkörme van meg magas sarkuban jár,én szeretek egyszerüen öltözni,magas sarku nem az én stilusom,meg hogy naponta vasaljam simára a hajam meg feltupirozzam(főleg hogy természetes a hajam és göndörödik vissza a vége) egésznap a suliban alig várom,hogy lejárjon a nap,mert hozzám se szól senkisem..szüneteken is bent ülök...:-s szerintetek legyek énis menő? változtassak stilusomon ? járjak magas sarkuban,hogy fogadjanak el?:( adjak tanácsot,mit tehetnék,h elfogadjanak.:(
2011. szept. 12. 11:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Magas sarkúban is ugyanaz a csendes, visszahúzódó lány lennéll, szóval továbbra is egyedül lennél, esetleg néhány szexkalandot kereső fiút vonzanál be. Ha nem érzed így jól magad, akkor változtass, de ne a külsődet, az legyen az utolsó.
2011. szept. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi:(
2011. szept. 12. 12:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Belső stílusodon kellene változtatni, néha járj el az osztálytársaiddal vagy egyéb más barátaiddal hogy legyenek élményeid és tudjál beszámolót tartani majd, főleg ha az osztálytársaid is látnak valahol aztán majd kérdezgetnek. Az öltözködésed nem változtatna rajtad semmit. Én annak idején így változtam meg. Most is átlagosan öltözködök mert nekem az a kényelmes, sok barátom van rendszeresen eljárok valahova, és a közérzetem is jobb lett az osztályba, és mindenben részt szoktam venni persze ami érdekel :) Ha te is hasonlóan jársz el akkor jól fogsz járni hidd el, de ezért tenned is kell.
2011. szept. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A külsődön ne változtass, mert TE ilyen vagy. :)

Inkább próbálj meg eljárni szórakozni.

Járj le szünetekre és ismerkedj. szerezz sok barátot.

2011. szept. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
de járok bulikba sok baráttal mostanában....de suliban barát...csak köszönés..és az osztály nem szeret
2011. szept. 12. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!