Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már eggyütt voltunk fél évig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már eggyütt voltunk fél évig de szakítottunk mert ő szerinte túl nyálas vagyok nagyon szeretem őt. Mit tegyek? Változzak meg vagy hagyjam? Mind 2-en 14 ek vagyunk

Figyelt kérdés
2011. nov. 5. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:
hagyad, egy pasi se ér anyit h változz, lesz majd olyan, aki nem kér ilyet.
2011. nov. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne változz meg! Soha! Inkább felejtsd el!
2011. nov. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ :) majd 1x eljön az igazi
2011. nov. 5. 21:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyáladzol?
2011. nov. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Atyaég. Konkrétan magamra ismertem. Habár én pasi vagyok, de ugyan ez volt Velem pont annyi idősen. Mondjuk engem annyira megviselt, hogy emiatt lettem ejtve, hogy 1-2 hónap alatt teljesne megváltoztam. És igenis sokkal jobban érzem már magamat így, és sokkal jobb is. Mert aki nyálas, az nagyon érzelmes, érzelgős és ez rengetegszer hátrány. Mostmár kizárólag a szobámban engedem el az érzéseket, ha vagyok vkivel. Őt megtisztelem ezzel. Más esetben soha. Tudom, hogy jön majd a sok ember a közhellyel, hogy ne változz mert az nem Te vagy, de ez hülyeség.. attól még ugyanúgy Te leszel,csak esetleg rájössz, hogy nem épp frankó az állapot, meg ennyi idősen még úgy se áll be az állandó, biztos jellem. Meg nyílván ebbe bele is fognak kötni, csak mert eltér a véleményem az átlagos 'segítő tanácsoktól' hogy ne változz. De majd úgy is az lesz, ahogy Te érzed jónak.
2011. nov. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!