Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Érdekes dolog történt ma...

Érdekes dolog történt ma velem. Mit gondolsz róla?

Figyelt kérdés
Ülök egy bevásárlóközpontban és épp olvasok egy anatómiai atlaszt, amikor odajön hozzám egy arab diák és elkezd velem beszélgetni, hogy német vagyok e és ,hogy olyan ismerős vagyok, biztos látott engem az orvosi egyetemen ,hiszen egy anatómiai atlaszt olvasok. Később kiderült, hogy valójában svéd :D A végén elhívott randira :D :D :D végül leráztam annyiban, hogy közösségi oldalon megtalál és mennem kell (tényleg mennem kellett), de azért elég vicces, hogy csak így random leszólít, mert ismerős könyvet lát a kezemben :D ezek után mondja valaki, hogy Pécs nem világváros!
2011. szept. 12. 16:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ki mondja, hogy Pécs nem világváros? :D Az, mondjuk én az ország másik végében lakok, de Pécs nagyon jó hely, leszámítva a dombokat és a bunkó öregasszonyokat!

Amúgy az arabok meg (mindegy, hogy nemzetiségét tekintve svéd, iraki vagy antarktiszi) sokkal nyitottabbak, mint a többiek. Ennek van előnye is, hátránya is :P

2011. szept. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hallod először annyira ledöbbentem, hogy alig bírtam reagálni :D mind1 jó lehetőség volt kicsit angolozni valakivel, aki nem beszélni mágyár :D
2011. szept. 12. 16:51
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nah, akkor mi "szomszédok" vagyunk, mert én meg a BTK-n tanulok. XD Hozzánk ma érkeztek meg a külföldiek, főleg ázsiai csajok. Amúgy meg itt minden van. XD
2011. szept. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
ja egy vicc :D imádom Pécset (L)
2011. szept. 12. 17:39
 5/10 anonim ***** válasza:
Egy svéd/arab diák??
2011. szept. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
igen igen! pl egy csomó török él Németországban is. a fazon arab származású , de Svédországban él és Magyarországon tanul :D
2011. szept. 12. 18:05
 7/10 anonim ***** válasza:
de egyébként tetszett a srác?
2011. szept. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
tulajdonképpen nem, bár nagyon szimpatikus volt, hogy ennyire nyitott és random le áll velem beszélgetni :D igazából szívesen benne lennék egy ilyen nemzetközi társaságban, ahol mindenkivel angolul beszélgethetek :) bátyámnak van ilyen (angol nyelvű képzésre jár) , néha oda is eljárok, de nyilván nem az igazi, akarok egy sajátot :D most majd elkezdem építeni :)
2011. szept. 12. 18:18
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

(BTK-s vagyok)

Az én barátom meg egy chilei svéd srác. Először mindenki csak néz, hogy azt meg hogy, de aztán megszokják. XP

2011. szept. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
bejelölt face-en :D
2011. szept. 12. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!