Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Damu Roland...

Mi a véleményetek Damu Roland ítéletéről? És a barátnőjéről, aki feljelentette?

Figyelt kérdés
2011. szept. 12. 20:31
 1/6 A kérdező kommentje:
Palácsi Tímea*
2011. szept. 12. 20:32
 2/6 anonim ***** válasza:
49%
én nem hiszek a csajnak, de nem az én feladatom igazságot tenni. Szerintem sok a hat év ilyen "bizonyítékok" mellett. De ez szerencsére nem az én dolgom :D
2011. szept. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy válaszoltál. Én sem hiszek a csajnak. Szerintem minden szava hazugság. Az egésznek, csak annyi a valóság alapja, hogy Damu Roland, egy vehemens ember.

Nagyon bűzlik nekem az a nő. Ha tényleg ilyen szadista Damu Roland, akkor miért járt vele?? A csajt már láttam többször beszélni, mindig az a síró, mártír kifejezés az arcán, mintha Ő lenne a szent ember, akit kihasználnak, ... Nem tudom női megérzés-e, de nem tudok neki hinni.

"Valami bűzlik Dániában"..

2011. szept. 12. 23:40
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja és szerintem is szánt szándékkal tette/tették tönkre a színészt
2011. szept. 12. 23:41
 5/6 A kérdező kommentje:

[link]


ja és szerintem ezt a viselkedést használják fel ellene, pedig, ha engem látott volna néha a média, akkor már régen bolondok házában lennék. Kinél nem fordult elő életében, hogy még sosem fordult ki önmagából? Az szerencsés ember lehet...

2011. szept. 12. 23:52
 6/6 anonim ***** válasza:
hát igen. meg ha annyira nagyon meg vagyok bántva, meg szarul esik hogy "meghurcolnak" akkor szerintem nem tudok nyilatkozni még a tárgylás után...
2011. szept. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!