Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párotok tartogat emlékeket...

A párotok tartogat emlékeket a volt barátjáról/barátnőjéről?

Figyelt kérdés

A párom a volt barátnőjétől kapott plüssét találtam meg pár napja. Már 3 éve együtt vagyunk. A plüss egy szivecskét fog és bele van írva hogy szeretlek. Azt mondta az elsőtől kapta, nem fogja kidobni. Fura volt hogy csak így közölte. Nem tudja elengedni a csajt? Vagy most nagyon hülyeséget kérdeztem?

Én nem tartogatok volt pasiktól semmit :S

22L


2011. okt. 15. 19:39
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Én tartogatok a régi barátaimtól és a férjem is.Semmi különös időnként szép emlékezni.Ennek semmi köze az egymáshoz való kapcsolatunkhoz
2011. okt. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
96%

Ha minden szakításkor az ember feléget maga után mindent, akkor nem maradnak emlékei...

A legelső szerelmes levelemet a mai napig őrzöm. Nem jelent semmit az, aki írta, de az az első...

2011. okt. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
94%
Épp a férjem egyik exbarátnőjétől kapott kézzel festett pólójában vagyok :)Tehát a kérdésedre a válasz: igen, mindketten tartottunk meg dolgokat.
2011. okt. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

azt hiszem megnyugodtam

köszi nektek :)

2011. okt. 15. 19:48
 5/32 anonim ***** válasza:
0%

Nem akarlak felbolygatni,de alapvetően nem tartom egészségesnek, hogy ha valaki túl sok emléket őrizget, szerintem nehezíti az aktuális kapcsolatot, ha túl sok múltbéli koloncot cipelünk magunkkal.

Engem kissé zavarnak a párom volt barátnőitől kapott tárgyai. Én kidobáltam az előző barátom ajándékait.

2011. okt. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
Hat en se orulnek neki...Amugy otthon, anyukamnal meg biztos nekem is van egy-ket cucc, amit az elso pasijaimtol kaptam, de hogy orizgessem oket, foleg ha a mostani paromat zavarja...a mostani lakasunkban mar egyaltalan semmi nincs, ami exektol szarmazik.Szerintem nincs helyuk itt.
2011. okt. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:

Bizony én sem fogom kidobni a gyűrűt,amit az első szerelmemtől kaptam!Néha hordom is!

Attól még én simán elengedtem már őt(nem eljegyzési gyűrű volt!).


Volt akinek a cuccait kidobtam,de könyörgöm...Akivel higgadtan váltam annak a dolgait minek dobnám ki?

2011. okt. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
nekem minden megvan, a férjemnek is. ez nem a kapcsolat fokmérője
2011. okt. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
A férjem kedvenc nyakkendőjét a volt barátnőjétől kapta. Nekem is tetszik.
2011. okt. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
igen, valaszolok, csakhogy a kerdezot zavarja ez a dolog...ti sem dobnatok ki, meg akkor sem, ha zavarja a baratotokat??
2011. okt. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!