Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden fiú így beszél a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden fiú így beszél a barátnőjéről a háta mögött vagy csak az én szerelmem ekkora s*ggfej? (bővebben)

Figyelt kérdés

Tegnap előtt barátomnál aludtam (19 éves) és átjött egyik haverja valami festékspray-ért és maradt egy darabig. Én addig elmentem fürdeni, gondoltam addig úgyse nagyon tudunk mit csinálni amíg ott van a srác. Mikor mentem vissza a nappaliba a folyosóról pont elcsíptem a beszélgetésből, hogy a haverja azt mondja:

-...mert egyébként semmi melle nincsen.

Erre barátom meg:

-De k*rva jól cumizik.

És még röhögtek is. Nem vagyok hülye, tudom, hogy rólam beszéltek, hacsak nem csal meg a barátom egy hasonló kaliberű csajjal. Annyira felhúztam magam, hogy inkább visszamentem a fürdőbe, hogy ne lássák rajtam, hogy felzaklatott valami. Nem beszéltem erről a barátommal mert nem tudom, hogy természetes e a fiúknál, így beszélni a barátnőjükről...


2011. júl. 23. 11:25
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
92%
Igen, a szerelmed ekkora s*ggfej, de sajnos nincs egyedül. Vannak ilyenek, el kell fogadni, ha nem tetszik, és felhúzod magad rajta, meg kell vele beszélni, ha az sem megy, keresni kell mást.
2011. júl. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. :) Megpróbálok majd beszélni vele erről, de szerencsére szemtől szemben még soha nem beszélt velem bunkón, úgyhogy ez még nem hiszem, hogy ok lenne a szakításra ha nem durvul el a dolog.
2011. júl. 23. 11:31
 3/23 anonim ***** válasza:
90%
Hát nem tudom miért nem kérdeztél rá rögtön hogy hogyan lehet ekkora tapló r*hadék?? Én is csíptem már el barátom-haver beszélgetést többször is, de az én barátom csak jókat mond rólam és megvéd ha rosszat mondanak rám, nem hogy még nevetgéljen mikor valaki leszól. vágnám is ki a fenébe. arra nem gondoltál hogy kihasznál? mert ha a "qrva jól cumizik" beszólás jutott eszébe ahelyett hogy azt mondta volna hogy "de én így szeretem"... hát na, te tudod, ha neked ez kell. normálisat is lehet ám találni.
2011. júl. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
97%
Látszik, h 19 éves és még gyerek. El tudom képzelni azt az idétlen vihogást, mikor erről beszéltek. Majd felnő. Te meg keress egy hasonló értelmi szinten lévő embert, a barátodat meg hagyd, szórakozzon még mással, a nőkre még nem érett meg. Balf@sz.
2011. júl. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Hát ez elég elgondolkodtató volt, utolsó. Mindenesetre örülök, hogy neked ilyen rendes párod van, tényleg.
2011. júl. 23. 11:34
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalataim szerint ti választjátok ezeket a s*ggfejeket, a normális, kedves, érzelmes, jószívű srácok helyett!!


Ha rendest akarsz járj olyannal, aki megbecsül, mert nem mindenkinek hullanak az ölébe a barátnők és az ilyen pasik ezerszer jobban értékelik azt a lányt, aki végül mellettük döntött, na hidd el ők nem beszélnek így ki a hátad mögött!!

2011. júl. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Jó látni, hogy nem csak az én gondolkozásmódom félresiklott és nem velem van a baj... Mindensetre úgy vagyok vele, hogy egy kapcsolatért küzdeni kell, és mindenki megérdemel egy újabb esélyt. De biztos meg fogom beszélni vele, most hogy a válaszokból látom, hogy nem ez lenne a normális..
2011. júl. 23. 11:37
 8/23 anonim ***** válasza:
66%
Az elgondolkodtató utolsó hím volt, nem nőstény.
2011. júl. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Az véletlen volt, mire az előtted íróra reagáltam, írtál te is :P
2011. júl. 23. 11:38
 10/23 anonim ***** válasza:
93%

ma 11:35


Az előbb írta, hogy szemtől szembe még soha nem volt vele bunkó, gondolatot olvasni meg szerintem ő sem tud.


Én tovább hallgattam volna, hogy biztosan rólam beszélnek-e, majd ha megunom odamegyek és kérdőre vonom... És nem is hiszem, hogy együtt tudnék még így lenni valakivel. Ez nem fog egyik napról a másikra változni. Adsz neki még egy esélyt, úgy tesz mintha kedves lenne, aztán a hátad mögött megint kibeszél majd... Gyerek még, nehogy azt hidd már, hogy majd hirtelen gyökeresen megváltozik a gondolkodása.

2011. júl. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!