Hogyan koptassam le?

Figyelt kérdés

Fogalmam sincs, hogy melyik szekcióba kéne feltennem ezt a kérdést!


Szóval van egy fiú, aki régen csop. társam volt. Sosem kedveltem, úgy-ahogy beszélőviszonyban voltam vele a haverok miatt, de egy büdös bunkó volt mindig. Alázott is mások előtt. (magyarul: nem vagyunk haverok)

Kb.6 hónapja msn-en irkál majdnem minden nap, közös témánk, érdeklődésünk nincs. Erőltetett az egész "beszélgetés".


Szerintem akar tőlem valamit. Már utaltam rá, hogy én ezt így gondolom, ilyenkor azt mondja, hogy nem, tévedek.


????

1- Na, de akkor minek irkál, ha barátok sem vagyunk, témánk sincs?!


2-


2011. szept. 13. 23:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Ismerős a helyzet. Biztos legyezgeti azért a hiúságod, hogy az mutat érdeklődést feléd, akit te nem bírsz. (Mindenki így érezne ilyen helyzetben.) A kérdést is szerintem csak azért tetted fel, mert foglalkozni akarsz a témával, beszélni róla. :D (Nem akarlak leszólni, én ugyanezt tettem volna. :D)

Lekoptatás egyszerű: kérdezz rá nyíltan, hogy mit akar tőled, majd mondd az igazat, hogy abszolút nem illetek egymáshoz.

2011. szept. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyszerűen légy őszinte! Állj a sarkadra, és ködösítés nélkül (ha kell, akkor durván) közöld Vele, h idegesít! Nem bírod, hagyjon békén! Am arra még nem gondoltál, h letiltod msn-ről???
2011. szept. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ok

csá

2011. szept. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Gondoltál már arra, hogy esetleg belinkeled neki ezt a kérdést? Tök jó, hogy jópofizol meg minden, de leginkább azt kéne mondanod amit gondolsz. Hányok az ilyen emberektől mint te...


Ha ő bunkó volt, te miért ne lehetnél az egy kicsit, persze csak ha az őszinteséget annak tartod.

2011. szept. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

@23:14

Nem legyezgeti, mert egy olyan ember "érdeklődése", aki legalább 100 ember előtt alázott meg olyan dologért, amiről nem tehetek (genetikai)számomra inkább valamilyen hátsó szándékot rejt.

Már a szemébe mondtam neki a véleményem az egész "látszat kapcsolatunkról".

Először felháborodik, hogy Ő nem is, aztán kis idő elteltével tovább folytatja.


@ 23:24

Már régen megmondtam neki, hogy nem kedvelem és nem is akarok tőle semmit sem! Nem jó pofizok, nem szokásom.


Amúgy azért kérdeztem, mert ez az oldal azért van, hogy kérdezzenek. És miért ne.

Nyugodtan hányhatsz, azt leszarom! Őszinte voltam.

2011. szept. 13. 23:33
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem törlöd le a pitsába! Ha tényleg nem érdekelne ezt tennéd de úgy látszik csak érdekel vagy legalább is legyezgeti a hiúságod! Aki engem zavar h írogat azt letörlöm nem filózok rajta!
2011. szept. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!