Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy koptassam le ezt a...

Hogy koptassam le ezt a rettenetes csajt?

Figyelt kérdés

Egyetemre járok, imádom, szinte minden csoporttársammal kijövök.

Van viszont egy lány, aki teljesen rám akaszkodott, és mindenhova utánam megy.

pesti, és állandóan szidja Pécset amit gyűlölök, mert én meg imádom a városomat.

Folyton panaszkodik másokra, neki senki nem szimpatikus, minden lány undok k., minden fiú szoknyapecér, csakis én vagyok rokonszenves, mert úgy nézek ki, mint a nővére, aki valami pénzügyi tanácsadó, és őt favorizálja mindenek felett.

Állandóan arról a nővérről áradozik, meg hogy miből hogy lehetne haszna, milyen elit helyeken járt már stb.

totálisan kikészít.

mindig próbálok lelépni előle de mindig megtalál valahogy, pedig nagy az egyetem.

nem bírom hogy szid másokat, hogy folyton a pénzzel jön. teljesen más az értékrendünk és nem veszi észre, mennyire ki nem állhatom.

nem tudok miatta normálisan ismerkedni sem, úgy érzem.

egyszer kinevették a neve miatt, és ilyet mondott, hogy neki messzire elér a keze, és mindenkivel kiszúr, aki neki árt (elég pénzes és befolyásos rokonai vannak, tehát megteheti).

Hogy rázzam le anélkül hogy ne sértsem meg, és hogy ne legyen belőle bajom?

egyszerűen rémálom a lány.


2011. szept. 16. 13:17
1 2
 1/12 napietus ***** válasza:
79%
találj egy jó barátnőt, és együtt mászkáljatok a suliban. talán akkor lekopik.
2011. szept. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem beszélj vele. Biztos sértődés lesz, de máshogy nem fogod tudni lekoptatni, ha ennyire kitartóan követ.
2011. szept. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg mit akar tőled és ha nem tud normális választ adni,,mert feltételezem,róla,akkor onnantól meg kell mondani neki,hogy ne járogasson a nyomodba ,mert zavar.

Teca

2011. szept. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
45%
Adagold be neki, hogy valamilyen fontos dolgod van. Aki ijesztget annak nem mindig kell hinni, egyébként elég szörnyû, ha valakit igy akarnak befolyàsolni, mellette maradjon az illetõ.
2011. szept. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Persze, mindenki gazdag és messze elér a keze, a valóságban meg senki nem járatná le magát azzal az illetővel.

Egy munkatárs is állandóan azzal jött, hogy befolyásos politikus rokona, de ez csak hang, az illető kerüli őt, mint a pestist, és ki is derült, hogy nem is annyira befolyásos.

Szóval ha zavar, akkor nem kell bunkózni: Ha azt mondja, rossz Pécs, akkor kezdd el ecsetelni, hogy ez nem igaz, igazold ezt példákkal, majd kezdd el ócsárolni Pestet. Ha másra mondja, hogy k., akkor védd meg az illetőt, és vágj olyan arcot, mintha az anyádra mondta volna a dolgot.

Ha nem vagy vevő a dolgaira, akkor csak mondd meg a véleményed, hamar lekopik majd.

2011. szept. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 healer ***** válasza:
45%
Hogy másik csajjal sétálj a suliban az csak akkor lenne jó ötlet ha egy normális lányról beszélnénk, aki érti a célzást. Szerintem olaj lenne a tüzre ha mással lófrálsz elötte. Ellenben ha tényleg annyira pénzcentrikus mint amilyennek leírod akkor mutatkozz elötte pitinek. Pl. hívd meg valami borzalmas helyre inni valamit, ne hagyj borravalót, vitatkozz a pincérrel...panaszkodj hogy nem sok pénzed van...
2011. szept. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
"és hogy ne legyen belőle bajom" miért mi bajod lehetne? rád küldi a cigókat?
2011. szept. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is azt kéne hogy kimutatod nem vagy vevő arra amiket mond.
2011. szept. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
45%
Amikor kezd hozzàd beszélni vedd elõ a telefonodat és tegyél ugy, mintha sms-t irnàl, vagy valamit keresgetsz benne, tehàt egyszerûen tudasd vele, hogy nem köt le téged,amit mond.
2011. szept. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
65%
Tégy úgy, mintha szegény lennél, szeresd meg az olcsó szórakozási lehetőségeket, és ő nem fog a társaságára méltatni.
2011. szept. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!