Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy koptassam le a srácot?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy koptassam le a srácot? Nagyon nyomul és zavaró.

Figyelt kérdés
Van egy fiú osztálytársam aki nagyon nyomul rám. Engem ez nagyon idegesít, és nemtudom hogy koptassam le. Facebookon is folyamatosan írogat a képeimhez, az állapotomhoz, mindenhez ír valamit. Suliban állandóan hozzám dumál, én próbálok úgy tenni mintha nem érdekelne, nem is érdekel, de szerintem nagyon bunkó lennék ha megmondanám neki a tutit.. attól félek hogy utána az egész osztály egy bunkónak hinne, de engem tényleg nagyon zavar, utálom ha nyomulnak, a haverom mindig elmondja, hogy kérdezget és az egyik nap mondta, hogy már az esküvőnket tervezgeti! :SS Én majdnem dobtam egy hátast, még csak 13 évesek vagyunk, 13 évesen én nem akarok semmit, és rohadtul idegesít. A barátnőm azt mondta, hogy ne érdekeljen, ha beszél hozzám akkor ne halljam meg, aztán ha nem esik le neki, akkor meg hülye. De nekem ez a ne figyelj rá dolog kellemetlen, mert engem néznek hülyének. Meg fogok hülyülni! Most már olyan gondolataim vannak, hogy lelököm az emeletről. :||
2011. okt. 30. 14:20
 1/3 Ida15 válasza:
Próbálj finoman célozgatni neki hogy nem akarsz tőle semmit.Vagy négy szemközt beszélj vele hogy ez téged nagyon idegesít meg hogy egy kicsit vegyen vissza.És emiatt senki nem fog téged bunkónak hinni.
2011. okt. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy "bocs, de nem" nem lenne bunkóság.
2011. okt. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem is volt egy ilyen zaklatóm,csak gimiben...nagyon fura srác volt(és ijesztő is),teljesen rám szállt...zenét hallgattam szünetben és kitépte(szó szerint) a fülhallgatót a fülemből,hogy ő most beszélgetni akar velem,hívogatott otthon a vezetékes számunkon,oda jött edzeni,ahol én is sportoltam,lejött a buszmegállóba elém...próbáltam szépen megmondani neki,hogy ne haragudjon,de nem,aztán próbáltam nem figyelni rá,de végül elegem lett és elküldtem csúnyán is a fenébe(nem is egyszer,de képtelen volt felfogni,hogy mi az a "nem")...szóval a te életedről van szó,ne érdekeljen,hogy mások mit gondolnak,küldd el nyugodtan a fenébe,mondd meg neki,hogy nem akarsz tőle semmit,hátha ő felfogja.Az én zaklatóm azóta más csajokat zaklat az egyetemen,hallok róla történeteket és még mindig kiráz tőle a hideg...
2011. okt. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!