Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Volt már hogy elgondolkodtatok...

Volt már hogy elgondolkodtatok bizonyos helyzetekben azon, hogy mi lenne ha minden egycsapásra megváltozna?

Figyelt kérdés
Több mint 4 éve van jogosítványom, de mostanában akárhányszor autóba ülök eszembe jut, hogy mennyire a pillanat és a szerencse műve, ha épségben hazaérkezem újra. Sokszor belegondolok, hogy mit szólnának a barátaim, a szeretteim ha baleset érne, ilyesmik. Borzalmas érzés, próbálok másra gondolni, de már félek lassan autóba ülni. Olyan mintha rossz megérzés lenne, évekig vezettem úgy hogy még csak nem is gondoltam ilyenekre, mostmeg hirtelen "rettegek". Nálatok volt már hasonló? Végül sikerült elkergetni a rossz gondolatokat vagy beteljesült az, amitől féltetek?
2011. okt. 9. 01:26
 1/3 anonim ***** válasza:
4 év alatt szerintem szettél már össze annyi tapasztalatot és rutint, hogy ne parázz a vezetéstől. Persze benne van a pakliban, hogy vmi balul üt ki, de ha rá is stresszelsz, akkor nagyobb az esélye, hogy gáz lesz, de amúgy szerintem te már vagy olyan szinten, hogy el tudj vonatkoztatni ezektől és csuklóból tudjál biztonságosan közlekedni, vagy balesetet elkerülni.
2011. okt. 9. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy ezt mondom, de ebben a világban, valamilyen módon szinte minden meg tud ölni. Én nem azt akarom, hogy bent kuksolj a szobádban egy sarokban, mert az nem jó. Amúgy meg ha a szobádban vagy, akkor is rád eshet egy festmény, leszakadhat a plafon, elcsúszhatsz, és beverheted a fejed, stb. Szóval ne aggódj ezen, élj a mának és garantálom, hogy boldog leszel! :D
2011. okt. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele, hogy nem feltétlenül kell ahhoz autóba ülni, hogy baj történjen, mostanában még is rossz érzésem van ezzel kapcsolatban. Sokat szoktam vezetni, akik mellettem ülnek, meg is jegyezték már, hogy biztonságban érzik magukat mellettem, szóval ilyen téren talán nincs gond, viszont sosem tudhatom mi történik a következő másodpercben. Persze ennyi erővel séta közben is beugorhatna, hogy mikor üt el egy autó, vagy vonatozás közben, hogy mikor siklik ki a vonat, de ezek valahogy nem izgatnak. Én hiszek abban, hogy mindenkinek annyi élet jár, amennyi megvan írva és ezzel is élek. Nem félek a haláltól, mert tudom, hogy ha nekem az van megírva, hogy holnap meghalok, akkor holnap meghalok és kész, ez van, senki nem él örökké... Az autóvezetéstől is talán a jogsi szerzésem után két hónapig voltam stresszben, azóta már sokkal tapasztaltabb lettem, rengeteget vezettem, még is előjött most ez. Ezért lettem volna kíváncsi arra, hogy másoknak vannak-e hasonló érzéseik bizonyos helyzetekben.
2011. okt. 9. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!