Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Van veszélye lányoknál a...

Van veszélye lányoknál a mellbimbó piercingnek?

Figyelt kérdés

Olyasmire gondolok, hogy ahogy átszúrják a mellbimbót, akkor behegedhet vagy elzáródhat a tejcsatorna? Vagy lehet valami olyan baj belőle ami később nehezen javítható?

Értelmes válaszokat, és ne azt h undorítónak tartod. köszi.


2011. okt. 29. 20:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen, pont az amit írsz, de csak akkor, ha rosszul szúrják. Terhesség alkalmával majd ki kell vetetned, mert bár elméletileg még szoptatni is tudsz vele, de fulladási veszélyt jelentene a babának.


Amúgy ugyan az érvényes rá mint a többi piercingre is, szóval kilökődhet, begyulladhat, stb... De ez máshol is előfordulhat.

2011. okt. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Pedig undorító...
2011. okt. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 imany válasza:
86%
A gyulladáson (ami természetes) kívül semmilyen veszélye nincsen. Hülye hiedelmek hogy nem tudsz tőle majd szoptatni. Terhesség alatt (márcsak a mellbimbó feszülése miatt is) ajánlott kivenni és szépen beforr. Nekem is van otthon csináltam nem szalonban de a szalonban különösen figyelnek arra hogy elkerüljék a tejcstornát :)
2011. okt. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:D akkor én is belevágok:D
2011. okt. 31. 09:21
 5/8 anonim ***** válasza:
Na, végül lett piercinged?
2012. okt. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, csináltattam mind a két mellbimbómba szalonba, és nagyon hamar, és szépen meggyógyult :)
2012. okt. 5. 19:25
 7/8 anonim ***** válasza:
Helyes :) Karikáid lettek vagy szár és golyók?
2012. okt. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Még egy ideig sima egyenes szár, és golyós lesz, aztán majd golyózáras karikát szeretnék bele:D
2012. okt. 17. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!